Saacke

Showing 1 – 12 of 20 results
грн. 1
Серія
CONOX UCC
грн. 1

Пальники для спалювання вугільного пилу і побічних продуктів в якості палива.

Серія
SSB-D
грн. 1

Пальники для особливого газу з низьким вхідним тиском

Серія
SSB-LCG / LCL
грн. 1

Пальники з коротким факелом

Серія
SSB
грн. 1

Пальники для допалювання газів, що йдуть після ГТУ, встановлюються на котлах-утилізаторах і водотрубних котлах, в ізольованих камерах згоряння з розташованими нижче по технологічному потоку теплообмінниками газу, що відходить, для підігріву газів, що відходять турбін на електростанціях, для підігріву технологічного повітря

Серія
GDG
грн. 1

Пальники для допалювання газів, що йдуть після ГТУ, встановлюються на котлах-утилізаторах і водотрубних котлах, в ізольованих камерах згоряння з розташованими нижче по технологічному потоку теплообмінниками газу, що відходить, для підігріву газів, що відходять турбін на електростанціях, для підігріву технологічного повітря

Серія
DDZG A
грн. 1

Пальники для допалювання газів, що йдуть після ГТУ, встановлюються на котлах-утилізаторах і водотрубних котлах, в ізольованих камерах згоряння з розташованими нижче по технологічному потоку теплообмінниками газу, що відходить, для підігріву газів, що відходять турбін на електростанціях, для підігріву технологічного повітря.

Серія
DDZG GT

Компанія SAACKE була заснована в 1931 році. Конструкторське бюро і головне підприємство знаходяться в Німеччині в місті Бремен.

У 1934 році з конвеєра підприємства зійшла перша ротаційна пальник, призначена для спалювання флотських мазутів, витрата палива 3500 кг/год. В даний час у виробничій програмі компанії представлені більше 70-ти типорозмірів пальникових пристроїв з механічним, паромеханічним і ротаційним принципом розпилення палива, що дозволяє запропонувати технічне рішення для ефективного спалювання практично будь-якого газоподібного, рідкого і пилоподібного палива.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Бремені, Німеччина.

Додаткові виробничі потужності компанії розташовані в Австрії, Аргентині, Великобританії, Китаї. Сервісні центри, дочірні компанії та партнери виробника знаходяться в 50 країнах світу, таких як Китай, Хорватія і т.д. дочірні компанії є в 28 країнах світу.
Основні напрямки діяльності
Для використання в комунальній та індустріальній теплоенергетиці компанією SAACKE розробляються і виробляються індивідуальні та промислові пальникові пристрої потужністю 0,3-134 МВт, які працюють на будь-якому газоподібному і рідкому паливі, а також автоматика для у правління процесом спалювання і весь теплоагрегат на основі передових технологій. Вони встановлюються в нових котлах або застосовуються при реконструкції старих водогрійних і парових котлів.

Пальникові пристрої з такою ж потужністю призначені для сміттєспалювальних станцій і ТЕЦ. Для технологічних процесів і сушильних камер SAACKE розробляє, виробляє і поставляє повітронагрівачі (генератори гарячих газів) потужністю 1-56 МВт.

Для суднової теплоенергетики під її брендом випускаються суднові парові котельні установки (6-110 т/год) в повній комплектації.

Пальникові пристрої SAACKE знамениті у всьому світі в першу чергу можливістю використовувати важкі фракції палива. Це дозволяє застосовувати обладнання для спалювання навіть такого нестандартного палива, як важкі фракції мазуту (наприклад, М100). Вся справа в особливій конструкції форсунок пальників SAACKE, можливості механічного та електронного регулювання складу повітряно-паливної суміші.

Виконання і комплектація пальникових пристроїв залежать від конкретного технічного завдання. У програмі поставки фірми SAACKE є також допоміжне обладнання: Рідкопаливні і газові трубопроводи в блоковому виконанні з арматурою і КВП, Підігрівачі мазуту, Насосні станції, вентилятори, шафи управління. Фірма висуває високі вимоги до якості використовуваних матеріалів, економічності, екологічності та безпечної експлуатації пальників. Термін служби обладнання становить не менше 20 років.

Також компанія займається шеф-монтажем, шеф-налагодженням, гарантійним і післягарантійним технічним обслуговуванням пальникових пристроїв SAACKE, постачанням запасних частин і інжинірингом.

В даний час більше 100 тисяч пальникових установок, випущених компанією SAACKE, використовуються в промисловості і технологічних процесах світового виробництва. Більше 5000 установок знаходяться на суднах. За весь час експлуатації якість і надійність німецького пальникового обладнання жодного разу не ставилися під сумнів.
Основні переваги компанії:

Провідні позиції в застосуванні сучасних технологій спалювання і засобів автоматизації
Великий модельний ряд серійних і індівівдуальних промислових пальникових пристроїв на будь-якому рідкому і газоподібному паливі
Висока надійність, екологічність та енергоефективність обладнання
Інжиніринг високого рівня

SAACKE Україна
З 2001 року ТОВ Імперія Лтд представляє компанію Saacke на ринку України.
Діяльність прредставительства

Просування продукції Saacke
Підбір обладнання
Консультування по заміні застарілого обладнання або оптимізації налаштувань і режимів роботи існуючих пристроїв, модернізації котельних установок
Постачання енергоефективних промислових пальникових пристроїв Saacke для технологічних процесів потужністю від 1 до 134 МВт на стандартному і нестандартному альтернативному паливі, які можуть працювати також в режимі одночасного комбінованого спалювання декількох видів палива
Поставка запчастин до пальників
Шеф-монтаж, пуско-налагодження, гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування.

Всі результати пошуку