Контроль управління Se@vis Pro Saacke

грн. 1

Доступно за замовленням

Опис

Видатне рішення для складних систем

Комплексний контроль всіх термічних процесів

Коли справа доходить до управління пальниками і додатковим обладнанням комплексно і зручно Se@vis pro абсолютно не має собі рівних. Цей контролер пропонує розширені інтерфейси і візуалізує всі процеси, що відносяться до системи горіння Gorenje. У базовій версії він вже контролює 8 каналів, має 10 вбудованих контролерів і ідеально підходить для складних завдань, таких як спалювання пилоподібного палива, ЗМІШАНЕ одночасне спалювання альтернативного палива або перемикання між різними видами палива без необхідності вимикання системи. Незважаючи на багатофункціональність, система залишається доступною і простою у використанні. Її основними компонентами є відмовостійкий блок FSC, великий сенсорний екран HMI і до 12 відмовостійких серводвигунів. Відмовостійкі компоненти підключені через безпечний Ethernet-це робить Se@vis pro безпечною, нескладною і універсальною. Основні модулі зберігаються на компактній монтажній плиті то дає можливим швидке введення в експлуатацію.
При работеЅе@vis pro відображає сигнали від всіх підключених компонентів на великому сенсорному екрані і особливо точно управляє виконавчими механізмами з роздільною здатністю в 2000 кроків. Проста параметризація дозволяє без проблем використовувати 3 види палива. Або одночасне спалювання двох видів палива, а також Заміна палива без скидання навантаження, уприскування води в режимі спалювання важкої нафти і програма підігріву всіх видів палива в теплогенераторі. Дані, зібрані під час роботи, відображаються на дисплеї і аналізуються з використанням індикаторів. Повне відображення повідомлень про помилки початкового значення дає можливість усунути несправності в системі швидко і легко. Крім того, базова версія вже може бути інтегрована в систему управління процесом і зв’язку через шинне з’єднання і дистанційне керування.

Таке поєднання універсальності, надійності і простоти використання робить Se@vis pro абсолютно унікальним в управлінні пальником. Система сертифікована за стандартом SIL 3 відповідно до IEC 61508. Таже на додаток до сертифікатів від численних класифікаційних товариств морського судноплавства, вона також отримала схвалення австралійської газової асоціації.

Переваги Se@vis Pro Saacke

Підходить для всіх пальників SAACKE.
3,5-дюймовий і 10,4-дюймовий сенсорний екран забезпечує просте управління і чіткий огляд.
Автоматичний контролер послідовності запуску для 2 видів палива з 4 режимами роботи.
П’ятиканальний електронний контроль співвідношення палива і повітря.
2 вбудованих контролера для відстеження вмісту O2 в димових газах. Вбудована система повідомлень про помилки при роботі знижує витрати на обслуговування.
Управляє уприскуванням води при спалюванні мазуту.
BUS шина для легкого монтажу в системах управління технологічним процесом і системах дистанційного керування.
Сертифікат безпеки з SIL 3 відповідно до IEC 61508

Блок-схему Se@vis Pro Saacke, сертификаты и сравнительную характеристику с Se@vis Compact вы можете посмотреть в документе, перейдя по ссылке

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку