Пальники Saacke SSB-LCG / LCL

грн. 1

Є в наявності

Опис

Діапазон потужності

1-100 МВт

Паливо

Пальники спалюють гази з дуже низькою теплотою згоряння від 2,0 МДж / м3 без використання допоміжного палива

Сфера застосування

Підходять для всіх генераторів тепла

Основні характеристики

Ідеально підходять для доменного газу і майже для всіх інертних відпрацьованих газів (наприклад, формаліновий газ)
Низький рівень викидів шкідливих речовин
Дуже низький вхідний тиск газу
Стабільний факел при великому діапазоні регулювання
Короткий термін окупності
Додаткове підвищення ККД завдяки попередньому підігріву повітря до 300 ° C
Використання нових видів палива і зниження витрат

Турбулентний пальник серії SSB-LCG перетворює навіть бідні гази з вкрай низькою теплотою згоряння в цінне джерело енергії, дивуючи тим самим інженерів і фахівців. Але тут немає нічого дивного: до недавнього часу багато бідні гази вважалися проблемними і повинні були утилізуватися із застосуванням дорогого допоміжного палива.

При цьому техніка SSB-LCG принципово проста: за турбулентним пальником SSB встановлена спеціальна камера згоряння, в якій стабільно горить сильно закручене полум’я бідного газу. Цей розроблений компанією SAACKE метод функціонує без допоміжного палива і забезпечує при експлуатації вкрай низький рівень викидів оксидів азоту (менше 20 мг/м3).

Пальник SSB служить в якості розпалювальної, і призначена для розігріву камери згоряння при пуску, протягом короткого часу, із застосуванням стандартного палива. З цього моменту полум’я бідного газу стабільно горить без будь-якого допоміжного палива і може виробляти цінне тепло. В принципі неважливо, який генератор тепла використовується: SSB-LCG рівним чином підходить для камер згоряння, водотрубних котлів і жаротрубних котлів. Тут бідний газ має потенціал значної економії стандартного палива та зменшення негативного впливу на навколишнє середовище.

Так як газ подається в сильно закручений потік повітря за пальником, тиск подачі газу може бути низьким, що скорочує витрати на установку ще до введення в експлуатацію. Попередній підігрів повітря до 300 ° C значно підвищує економічність, а пальники особливої конструкції можуть спалювати до чотирьох видів газу і один вид рідкого палива. В роботі пальникова система SSB-LCG дуже гнучка, надійна і точна в регулюванні, не гірше ніж пальники працюють на стандартних видах палива. Діапазон регулювання дивно широкий при будь-якому застосуванні, пальник забезпечує вкрай низький рівень викидів шкідливих речовин на будь-якому ступені потужності.

А якщо бідний газ не завжди доступний? Ніяких проблем-в цьому випадку пальник може працювати в стандартному режимі SSB, чисто і економічно спалювати звичайне паливо.

Висока енергетична ефективність і низькі витрати на обслуговування — це результат постійного удосконалення протягом багатьох років.

SSB-LCG-це висока якість і виключно довгий термін експлуатації.

Информация о горелках Saacke SSB-LCG / LCL

Характеристики
Серія

SSB-LCG / LCL

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку