Газові пальники

Showing 1 – 12 of 34 results
грн. 1

Пальникові пристрої серії MG можуть бути виконані з двоступеневим або модулюючим регулюванням потужності.

Серія
MG до 6300кВт
грн. 1

Повністю автоматичні газові пальники.

Серія
RG до 260 кВт
грн. 1

Концепція пальника передбачає двоступеневе або модулююче виконання.

Серія
RG до 260 кВт
грн. 1

Пальники випробувані з утворенням полум’я і налаштовані на малу потужність.

Серія
GG до 235 кВт
грн. 1

Модульовані моноблочні пальники Giersch.

Серія
MG до 6300кВт
грн. 1

Повністю автоматичні моноблочні газові пальники.

Серія
MG до 6300кВт
грн. 1

Повністю автоматичні моноблочні газові пальники.

Серія
MG до 6300кВт
грн. 1

Повністю автоматичні моноблочні газові пальники.

Серія
MG до 6300кВт
грн. 1

Газовий пальник з електронним регулюванням потужності з широким діапазоном модуляції.

Серія
MG до 6300кВт
грн. 1

Повністю автоматичні моноблочні газові пальники.

Серія
MG до 6300кВт
грн. 1

Газовий пальник з низьким рівнем викиду шкідливих речовин відповідно до норм EN 676 клас емісії 1 і 2

Серія
MG до 6300кВт
грн. 1

Повністю автоматичні моноблочні газові пальники.

Серія
MG до 6300кВт

Газові пальники GIERSCH є універсальними незалежно від того, використовується природний, зріджений або міський газ, для меншої або більшої потреби в теплі, для опалювальних котлів або промислового застосування, для нових установок або для переоснащення з рідкого палива на газ.

Серія газових пальників GIERSCH RG поставляється в комплекті з високоякісною арматурою, необхідними сполучними відводами, різьбовими з’єднаннями і газовим кульовим краном.

Особливого значення набуває концепція пальника завдяки двоступеневому і модулюючому виконанню. Залежно від потреби в теплі пальник збільшує або зменшує свою потужність. Пуски пальника і пов’язані з ними втрати при попередній продувці і емісії при пуску скорочуються до мінімуму. Коефіцієнт річного використання зростає. Модулююче регулювання потужності функціонує від співвідношення газ-повітря. Процес спалювання у всьому робочому діапазоні є постійним. Вентилятор зі стабільним тиском гарантує безпечний пуск.

Існує три моделі пальників Giersch серії RG-RG1, RG20 і RG30.

Діапазон потужностей пальників Giersch серії RG становить від 12 до 260 кВт, в залежності від моделі.

Пальники Giersch серії RG мають наступні види регулювання потужності:

RG1-одноступінчатий режим;

RG20-одноступінчатий, двоступеневий або Модулюючий режим;

RG30-одноступінчатий, двоступеневий або Модулюючий режим.

Фірма GIERSCH інвестує не тільки інтелектуальні технічні розробки, виробництво, використання високоякісних матеріалів, якісний монтаж, але і строгий кінцевий контроль за допомогою точних випробуваних методів. Кожна газовий пальник фірми GIERSCH перевіряється на заводі в дії і попередньо встановлюється на малу потужність. Все це становить поняття “якість” виробів з маркою фірми GIERSCH.

Повністю автоматичні газові пальники Giersch серії RG перевірені і допущені до застосування за нормами EN 676 і призначена для спалювання природного (N) і зрідженого газу (F) згідно DVGW G 260; з електропривідною повітряною заслінкою (виконання L); з низьким рівнем викиду шкідливих речовин (виконання L-N); з двоступеневим регулюванням потужності (виконання Z); з модулюючим регулюванням (М).

Пальникова труба може бути встановлена в топковій камері на необхідну глибину. Пальник може встановлюватися і в вертикальному положенні. Пальник складається з монтажної плати, вбудованої звукоізоляції і розсувного фланця, електродвигуна змінного струму, високопродуктивного вентилятора, датчика контролю тиску повітря, змішувального пристрою і пальникової труби, трансформатора запалювання з комбінованим електродом, кожуха пальника, кріпильних деталей з ущільненням фланця і кульового крана.

Електрична схема пальника повністю змонтована і підключена до блоку управління – топкового автомату. Зовнішнє електричне підключення пальника здійснюється, згідно DIN 4791, через 7-або 11 – (виконання Z і м) полюсний роз’єм (штекер) за нормами IP 54. Пальники комплектуються компактними газовими блоками з двома швидко відкриваються магнітними клапанами класу а для одноступінчатого, двоступеневого або модулюючого функціонування, з вбудованим регулятором тиску, датчиком контролю тиску і фільтруючою сіткою.

Всі компоненти герметично змонтовані і перевірені. Компактний блок і з’єднувальний патрубок для швидкого монтажу виконані з різьбовими з’єднаннями. При динамічному вхідному тиску газу > 50 мбар для компактного вузла додатково передбачений дросельний елемент.

Для великих потужностей необхідний нагнітач, що забезпечує стабільний тиск повітря в геометрично подовженому корпусі пальника. Це технічне рішення фірма Giersch реалізувала завдяки добре продуманому дизайну в серії газових пальників MG.

Серія MG забезпечена оптимальним підведенням повітря для безшумного нагнітання, що забезпечує стабільний тиск. Таке нагнітання повітря гарантує безпечний пуск і тим самим бездоганну експлуатацію. Повітряний канал, через який всмоктується повітря для спалювання палива, повністю оснащений високоефективної звукоізоляцією.

Існує три моделі пальників Giersch серії MG-mg10-LN, MG20-LN і MG3.

Діапазон потужностей пальників Giersch серії MG становить від 95 до 2800 кВт, в залежності від моделі.

Серія газових пальників GIERSCH MG обладнана спеціальним змішувальним пристроєм NOx-Down (пристрій фірми GIERSCH). Газ згорає з мінімальним вмістом ЗІ в газах, що відходять і з викидами NOх значно нижче вимог EN 676.

Високоякісна арматура газової лінії в компактному виконанні налаштовується на заводі, герметизується і разом з пальником перевіряється в дії. Всі електричні з’єднання забезпечені роз’ємами. Це забезпечує безпеку і скорочує час введення в експлуатацію.

Пальникові пристрої Giersch серії MG виконані з двоступеневим або модулюючим регулюванням потужності. Залежно від потреби в теплі пальник збільшує або зменшує свою потужність Пуски пальника і втрати при попередній продувці, а також пов’язані з ними викиди при пуску скорочені до мінімуму. Коефіцієнт річного використання зростає. Модулююче регулювання потужності забезпечується встановленим співвідношенням газ / повітря. Процес згоряння у всьому робочому діапазоні є постійним.

Повністю автоматичні моноблочні Газові пальники виробляються відповідно до DIN EN 676. Залежно від типу регулювання потужності призначені для двоступеневого-плавного (виконання Z), або модулюючого режиму роботи (виконання M). Застосовуються для спалювання природного (виконання N) або скрапленого газу (виконання F) згідно DIN EN 437.

Згоряння з низьким вмістом NOx – і CO згідно EN676 класу емісії 3 забезпечує виконання LN. Малошумний стабільний наддув з високим тиском сприяє впевненому пуску.

Корпус пальника з вбудованою звукоізоляцією за допомогою поворотного фланця можна повернути вправо або вліво для зручності технічного обслуговування. Пальники мають електродвигун змінного або трифазного струму, змішувальний пристрій, вбудований блок управління з контролем полум’я, трансформатор розпалу, кріпильні елементи і ущільнення фланця. Підключення газової рампи можливо як справа, так і зліва; електричне підключення – через з’єднувальний штекер. Кожна пальник має 11-полюсне штекерне з’єднання згідно DIN 4791 і перевірена з утворенням полум’я. Пальники у виконанні згідно TRD604 для використання з паровими котлами в котельнях без постійної присутності обслуговуючого персоналу (виконання Z і M) оснащені блоком управління LGK16. Додатково передбачені датчик максимального тиску газу і блок контролю герметичності.

Щоб купити газові пальники Giersch в Києві, Україна, зателефонуйте за тел. (044) 451-84-48.

Всі результати пошуку