Пальники для допалювання газів після газових турбін Saacke DDZG GTA

грн. 1

Є в наявності

Опис

Діапазон потужності

Теплова потужність: 10-100 МВт

Масова витрата газу, що відходить:

4-100 кг/с

Паливо

Природний газ, біогаз, особливі гази, майже всі види рідкого палива

Основні характеристики

Відсутність вимог до складу газів, що відходять газотурбінної установки
Компактна конфігурація
Дуже широкий діапазон регулювання
Незначний рівень втрати тиску
Мінімальний вплив на ККД турбіни
Низький рівень викидів шкідливих речовин
Робота з газами, що відходять газотурбінної установки / зі свіжим повітрям / з паралельним підмішуванням свіжого повітря
Компактна гнучка пальникова система

Пальники з паромеханічними форсунками серії DDZG відрізняються своєю міцністю, надійністю і гнучкістю. Вони можуть служити для самих різних цілей і тому пальники серії DDZG GT виготовляються на їх основі. У пальниках DDZG GT передбачена повітряна камера, в яку подаються гази, що відходять турбіни або свіже повітря.

Повітряна камера може бути спроектована або у вигляді звичайної системи з регулювальними клапанами, або як повітряна камера з барабанною заслінкою. В обох варіантах повітря подається збоку, що робить можливим компактний монтаж пальника — наприклад, на двох рівнях або в обмеженому просторі.

У варіанті з регулювальними клапанами відходить газ і свіже повітря регулюються звичайним способом, у варіанті з барабанною заслінкою потік в повітряній камері протікає в осьовому напрямку. Ця конструкція міцна і точна в налаштуванні. При виконанні повітряної камери з клапанами допускається установка двох або більше пальників.

Всі варіанти пальників DDZG GT підходять для температур газу, що відходить до 620 °c, мають незначний рівень втрат тиску і широкий діапазон регулювання. Як при роботі з газами, що відходять газотурбінної установки, так і при роботі зі свіжим повітрям, вони забезпечують точне дозування тепла, що подається в камеру спалювання.

Головними особливостями пальників є: надзвичайно низький рівень викидів шкідливих речовин, великі інтервали технічного обслуговування і тривалий термін служби.

Пальники DDZG GT-це висока якість і виключно довгий термін служби.

Характеристики
Серія

DDZG GT

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку