Рідкопаливні пальники

Showing all 12 results
грн. 1
Серія
R до 273 кВт
грн. 1
Серія
R до 273 кВт
грн. 1

Повністю автоматичні моноблочні пальники.

Серія
M до 2500 кВт
грн. 1

Повністю автоматичні моноблочні рідкопаливні пальники.

Серія
M до 2500 кВт
грн. 1

Повністю автоматичні моноблочні рідкопаливні пальники.

Серія
M до 2500 кВт
грн. 1

Повністю автоматичні моноблочні рідкопаливні пальники.

Серія
M до 2500 кВт
грн. 1

Повністю автоматичні моноблочні рідкопаливні пальники.

Серія
M до 2500 кВт
грн. 1

Повністю автоматичні моноблочні рідкопаливні пальники.

Серія
M до 2500 кВт
грн. 1

Повністю автоматичні моноблочні рідкопаливні пальники.

Серія
M до 2500 кВт
грн. 1

Повністю автоматичні моноблочні рідкопаливні пальники.

Серія
M до 2500 кВт
грн. 1

Повністю автоматичні моноблочні рідкопаливні пальники.

Серія
M до 2500 кВт
грн. 1

Рідкопаливний пальник з низьким рівнем викиду шкідливих речовин відповідно до норм EN267 Клас емісії 3 < br> рідкопаливний пальник з низьким рівнем викиду шкідливих речовин відповідно до норм EN267 класи емісії 1 і 2

Серія
M до 2500 кВт

Рідкопаливні пальники GIERSCH серії R є виключно вдалим конструктивним рішенням. Сотні тисяч разів випробувані. Безперервно і послідовно вдосконалюються технічно. Ця серія пальників призначена для широкої сфери застосування: котлів малої потужності в будинку для однієї сім’ї, більших житлових комплексів, повітронагрівачів, хлібопекарських печей і сушильних установок.

Існує три моделі пальників Giersch серії R-R1, R20 і R30.

Діапазон потужностей пальників Giersch серії R становить від 12 до 273 кВт, в залежності від моделі.

Пальники Giersch серії R мають наступні види регулювання потужності:

R1-одноступінчатий режим;
R20-одноступінчатий або двоступеневий режим;
R30-одноступінчатий або двоступеневий режим.

Пальники Giersch серії R оснащені сучасною повітродувною технікою. Високий напір повітря забезпечує стабільний і безпечний пуск і дуже низький вміст сажі. Точне змішувальний пристрій забезпечує оптимальне змішування повітря і палива. Відмінною рисою пальників Giersch серії R є конструктивна форма. Під кожухом пальника круглої форми всі компоненти розташовані наочно і зручно для сервісного обслуговування.

Всі електричні підключення забезпечені роз’ємами. Найважливішою деталлю добре продуманої конструкції є Сервісне положення. Після відкриття швидкодіючих затворів пальник підвішується в Сервісне положення. Всі функціональні елементи, починаючи з колеса вентилятора до підпірного диска з електродами розпалу, вільно доступні в сервісному положенні.

Особливістю є також єдина в своєму роді подвійна система регулювання повітря.

У одноступінчатому виконанні пальника кількість повітря і натиск встановлюються за допомогою тільки одного гвинта. У двоступеневому виконанні кількість повітря, що подається для згоряння встановлюється на електричному сервоприводі безступінчатої повітряної заслінки окремо для обох ступенів потужності.

Повністю автоматичні Рідкопаливні пальники, випробувані і допущені до застосування за нормами DIN EN 267 для надлегкого рідкого палива згідно DIN 51603; з попереднім нагріванням палива (виконання V), з електропривідною повітряною заслінкою (виконання L), з розвантажувальним пуском (виконання АЕ); з низьким вмістом шкідливих речовин в димових газах (виконання ВІ Nox), з двоступеневим регулюванням потужності (виконання Z(S)), з блоком управління для нагрівача повітря (виконання WLE). Труба пальника може встановлюватися на різну глибину в топковій камері. При установці пальник обертається навколо осі, що дозволяє вибирати оптимальні положення. Пальник може встановлюватися також і в вертикальному положенні. Пальник складається з монтажної плати, кожуха з вбудованим шумоглушником, електродвигуна змінного струму, високопродуктивного вентилятора, змішувального пристрою в пальниковій трубі, трансформатора розпалу з двома електродами і рідкопаливного насоса з двома шлангами в металевій оплітці 1200 мм.

Пальник комплектується розсувним фланцем з ущільненням і кріпильними болтами. Електрична схема пальника повністю змонтована і підключена до блоку управління – топкового автомату. Зовнішнє електричне підключення пальника здійснюється, згідно DIN 4791, через 7-або 11 – (виконання Z(S)) полюсний роз’єм (штекер) по нормі IP 54. Пальники перевірені по гідравліці, електриці і відповідають вимогам техніки безпеки.

Подовжена конструкція пальників Giersch серії М пов’язує продуктивність з функціональністю за допомогою відповідного дизайну.

Рідкопаливні пальники Giersch серії М забезпечені пристроєм для оптимального підведення, малошумного нагнітання і забезпечення стабільного тиску повітря. Високий напір повітря забезпечує стабільний і безпечний пуск і дуже хороший показник вмісту сажі. Канал всмоктування повітря має покриття з шумопоглинаючого матеріалу. Завдяки цьому шум при роботі знижується до мінімуму.

Існує три моделі пальників Giersch серії M-M10, M2 і m3.

Діапазон потужностей пальників Giersch серії M становить від 125 до 2503 кВт, в залежності від моделі.

Серія пальників м обладнана спеціальним змішувальним пристроєм, який, в залежності від потужності і опору теплоустановки, можна переміщати за допомогою зовнішнього регулювання. Таким чином, можна оптимально узгоджувати натиск повітря і якість згоряння палива в будь-якому випадку застосування. Для опалювальних котлів, повітронагрівачів, сушильних установок або промислового застосування. Рідке паливо згорає з мінімальним вмістом сажі і з, з показниками викиду МОХ в газах, що відходять значно нижче вимог EN 267.

Серія пальників м поставляється в готовому для підключення вигляді і забезпечена електричними роз’ємами. Вся електрична частина знаходиться на пальнику. У зв’язку з цим виключається тривалий за часом Електромонтаж з розподільною шафою. Всі електричні компоненти мають штекерні з’єднання. Кожен пальник перевіряється на заводі.

Повністю автоматичні моноблочні Рідкопаливні пальники Giersch серії М виготовляються з одно- (виконання AE) або двоступеневим регулюванням потужності з електропривідною повітряною заслінкою (виконання Z-L), перевірені і допущені до застосування за нормами DIN EN 267 для надлегкого рідкого палива згідно DIN 51603.

Залежно від потреби в теплі пальник збільшує або зменшує свою потужність. Повітря для згоряння палива може бути встановлений безступінчато за допомогою сервоприводу повітряної заслінки для обох ступенів окремо. Додатково встановлена енергозберігаюча автоматика GIERSCH. При зупинці пальника повітряна заслінка закривається. Таким чином, тепло довше залишається в котлі. Це економить енергію і оберігає навколишнє середовище.

Малошумний стабільний наддув з високим тиском сприяє впевненому пуску і дуже низькому вмісту сажі.

Корпус пальника з вбудованою звукоізоляцією виконаний висувним для зручності технічного обслуговування. Електродвигун змінного або трифазного струму. Змішувальний пристрій з системою однієї або двох форсунок. Два 1500 мм паливних шланга в металевій оплітці, Кріпильні деталі з ущільненням фланця. Електрична схема пальника підключена до блоку управління. 7 – або 11-полюсні штекерні з’єднання згідно норм DIN 4791. Пальники перевірені на стенді без утворення полум’я і відповідають вимогам техніки безпеки.

Щоб купити Рідкопаливні пальники Giersch в Києві, Україна, зателефонуйте за тел. (044) 451-84-48.

Всі результати пошуку