Пальник Saacke CONOX UCC

грн. 1

Є в наявності

Опис

Діапазон продуктивності

4 – 64 МВт

Паливо

Подрібнений буре вугілля або вугілля, природний газ і нафта

Докладання

Паровий і водогрійний котел

Основні характеристики

Надійне дотримання граничних значень викидів в Китаї з 2017 року для котлів продуктивністю < 65 т / год 100 або 150 мг / Нм3, в залежності від регіону, при 9% O2 (з додатковими заходами)*
Надзвичайно гарне вигорання (>99%)
Високий діапазон регулювання: 1: 3 (можливо 1: 4)
Коротке і стабільне полум’я для компактних печей
Тривалий час роботи, низьке забруднення котла
Безвідмовний контроль SAACKE se@vis
Ефективне спалювання пилоподібного вугілля з низьким рівнем викидів

Межі викидів при спалюванні викопного палива постійно знижуються. З 2017 року для нових котлів для спалювання вугілля з продуктивністю < 65 т/год в міських районах Китаю будуть застосовуватися обмеження по NOx в розмірі 100 або 150 мг/Нм3 при 9% O2. Ці обмеження навіть значно нижче суворих європейських стандартів. Вони будуть пред’являти великі вимоги до операторів нових та існуючих установок.

Вироблення енергії з низьким рівнем викидів і ефективним використанням вугілля вимагає багаторічного технічного ноу-хау. В результаті компанія SAACKE розробила систему CONOX UCC (Ultra Clean Burning) спеціально для пилоподібного вугілля на китайських вугільних електростанціях і теплових електростанціях. Висока стабільність полум’я, складна система рециркуляції димових газів, ступінчасте згоряння і ідеальне співвідношення палива і повітря дозволяють системі забезпечувати оптимальне використання пилоподібного вугілля для виробництва енергії у відповідності зі строгими значеннями викидів. Надзвичайно гарне вигорання > 99% забезпечує ефективне та безпечне використання викопного палива. Інтелектуальне управління повітрям для горіння дозволяє значно скоротити використання додаткових заходів, таких як впорскування сечовини.

У комплект поставки всієї системи входить пальник, а також система управління, SNCR і вибухозахищена система дозування пилу.

Щоб гарантувати відповідність граничним значенням, індивідуальні якості палива, які варіюються від клієнта до клієнта, перевіряються на власному випробувальному центрі SAACKE. Якість системи підтверджується більш ніж 30-річним досвідом спалювання пилоподібного палива, а також рекомендаціями, з якими можна ознайомитися на випробувальному полігоні в Циндао.

Скоротіть викиди оксиду азоту за рахунок низьких капіталовкладень і експлуатаційних витрат, а також оптимального використання палива за допомогою системи SAACKE CONOX UCC.

 

* Залежно від якості вугілля і концепції системи можливі викиди NOX в розмірі 100-250 мг/м3 при 9% O2. В деталях дотримання правил залежить від необхідних якостей вугілля і геометрії топки, про що SAACKE повідомляє виробнику котла. Оцінки та гарантовані значення якості вугілля можуть бути надані тільки після успішного проведення вимірювань на випробувальній установці SAACKE.

Характеристики
Серія

CONOX UCC

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку