Мікрофакельні пальники Saacke GDG

грн. 1

Є в наявності

Опис

Діапазон потужності

Теплова потужність пальника: 1-50 МВт

Масова витрата газу, що відходить:

10-100 кг/с

Паливо

Природний газ, біогаз, особливі гази

Сфера застосування

Котли-утилізатори, водотрубні котли, ізольовані камери згоряння з теплообмінниками для сприйняття тепла газів, що відходять, Підігрів газів, що відходять турбін на електростанціях, сушильні установки, Підігрів технологічного повітря

Пальникова система в обмеженому просторі

Якщо між газовою турбіною і генератором тепла мало місця, кращим вибором є мікрофакельні пальники серії GDG. Пальники можуть без проблем вбудовуватися в канал газу, що відходить після турбіни і забезпечувати потужність спалювання до 50 МВт при роботі на природному газі.

Конструкція особливо міцна і майже не вимагає обслуговування: поверхні виходу газу виготовлені з міцних сегментів з високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує чудове згоряння на будь-якому ступені потужності. При цьому спалюється не тільки природний газ, але і біогази різних складів, а також особливі гази.

Незалежно від типорозміру, спеціальна, відкрита конструкція поверхонь нагріву забезпечує не тільки низький рівень викидів шкідливих речовин, але і низьку втрату тиску в пальнику. Поряд з великим діапазоном регулювання GDG відрізняється, перш за все, простою конструкцією без рухомих частин, тому вона має практично необмежений термін служби.

Пальники GDG-це висока якість і виключно довгий термін служби.

Характеристики
Серія

GDG

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку