Пальники Saacke SSB-D

грн. 1

Є в наявності

Опис

Діапазон потужності 2 – 60 МВт

Паливо: для пилоподібного палива з розміром частинок < 0,5 мм і теплотою згоряння 10-30 МДж / кг

Сфера застосування : підходить для генераторів гарячого газу і водотрубних котлів

Основні характеристики

Перетворює пил в економічне паливо
Може замінювати цінне стандартне паливо
Вкрай низький рівень викидів шкідливих речовин на будь-якому ступені потужності
Дуже короткий, стабільний і добре регульований факел
Немає необхідності у використанні допоміжного палива
Короткий термін окупності
Використання пилу і побічних продуктів в якості економічного палива

За часів нестабільної динаміки цін на стандартні види палива і зростаючих вимог до рівня викидів, системи спалювання пилу знижують витрати виробництва і є надійним фундаментом для виробництва тепла. Тут турбулентний пальник серії SSB-D розкриває весь свій потенціал і може використовуватися в камері згоряння в якості економічного пальникового пристрою, повністю спалює паливо при низькому вмісті шкідливих речовин в газі, що відходить. Вона розроблена на базі турбулентного пальника (SSB) зі своєю характерною тангенціальною камерою подачі повітря, що забезпечує особливо сильне закручування і вкрай короткий факел.

Після того як генератор тепла нагріється, в режимі спалювання газу, він поступово починає подавати пил і зменшувати кількість газу до нуля, після розпалювання пиловий факел горить абсолютно стабільно і без допоміжного палива. При роботі на пилоподібному паливі генератор тепла функціонує так, як і зі стандартною пальниковою системою, забезпечуючи діапазон регулювання 1: 3 або вище. Відмінне спалювання пилу на будь-якому ступені потужності, рівень викиду оксидів азоту і оксиду вуглецю нижче всіх граничних значень.

Рівень викидів оксидів азоту в водотрубних парових котлах в поєднанні з окремою камерою згоряння і багатоступінчастої подачею повітря для горіння, також дуже низький — так що додаткові заходи по зниженню рівня викидів оксидів азоту (наприклад, SNCR) не потрібні.

Навіть якщо переобладнання пальникової системи на спалювання пилу зажадає високих капіталовкладень для сховища і транспортування пилу, виробництво енергії шляхом спалювання вугільного, деревного пилу або нафтового коксу швидко окупається. Терміни окупності скорочуються ще більше, якщо використовуються побічні продукти, які раніше підлягали дорогої утилізації. Пальник в основному спалює будь пилоподібне паливо з розміром частинок < 0,5 мм. на практиці це може бути, наприклад, ріпаковий шрот, соєве лушпиння, оболонки кавових зерен або шліфувальний деревний пил.

Так як SSB-D відноситься до серії турбулентних пальників, вона також володіє всіма перевагами цієї гнучкої лінії і в разі необхідності може модифікуватися для спалювання додаткового палива, включаючи варіанти з одним видом рідкого палива, двома видами газу і пилу (або одночасно). Незалежно від варіанту, типорозміру і виду пилу: рішення на користь SSB-D в будь-якому випадку є рішенням на користь економічної пальникової системи з високим коефіцієнтом готовності.

Висока енергетична ефективність і низькі витрати на обслуговування — це результат постійного удосконалення протягом багатьох років.

Пальники SSB-D-це висока якість і виключно довгий термін служби.

Характеристики
Серія

SSB-D

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку