Котли

Showing 1 – 12 of 130 results
грн. 1

Котли нового покоління INNOVENS MCA 25/28 BIC призначені для опалення та гарячого водопостачання з вбудованим водонагрівачем.

Серія
MCA до 115 кВт
грн. 30

Компактні настінні конденсаційні котли тільки для опалення (MCR 24) і для опалення та гарячого водопостачання за допомогою вбудованого пластинчастого теплообмінника (MCR… Ml).

Серія
MCR до 35 кВт
грн. 30

Чавунний секційний високопродуктивний котел.

грн. 1

Чавунний котел на твердому паливі (дерево, вугілля).

грн. 1

Котел серії MS 24 MI призначений для опалення та гарячого водопостачання.

Купити котли De Dietrich (Франція) в Києві, Україна можна в компанії Іперія Лтд. Наші фахівці допоможуть підібрати котел, зорієнтують за ціною і термінами замовлення.

Настінні газові котли De Dietrich (конденсаційні або низькотемпературні) забезпечують опалення з використанням радіаторів або теплих підлог і гаряче водопостачання за допомогою накопичувальних водонагрівачів (інтегрованих або приєднаних) або за допомогою проточного теплообмінника для миттєвого отримання гарячої води.

Настінні котли застосовуються як в нових, так і в реконструйованих приміщеннях, для квартир і індивідуальних будинків.

Відкрийте для себе переваги настінних котлів:

– Виграш місця: вони набагато менше ніж підлогові котли і вивільняють поверхню підлоги
– Гармонійна і проста інтеграція: естетичні і компактні, для них легко знайдеться місце в підсобному приміщенні, на кухні, у ванній кімнаті або горищі …
– Економія при покупці з середнім терміном служби котлів в 15 років
– Задоволення всіх потреб: опалення та гаряче водопостачання для оптимального комфорту
– Гарантована ефективність: висока продуктивність, підвищена в конденсаційних моделях.

Пропозиція настінних котлів De Dietrich включає в себе як конденсаційні, так і низькотемпературні настінні котли.

Підлогові побутові котли De Dietrich призначені для опалення житлових приміщень і можуть бути встановлені на кухні, в гаражі, в підвалі. Вони покривають потреби в опаленні та гарячому водопостачанні до 100 кВт. De Dietrich пропонує котли на рідкому паливі і газі. Вони відповідають вимогам щодо економії енергії, безшумної роботи, оптимального комфорту і надійності опалювальної системи в цілому.

Пропозиція De Dietrich включає в себе, як чавунні газові/рідкопаливні котли, так і конденсаційні котли середньої і великої потужностей.

Всі результати пошуку