Пальники Saacke SSB

грн. 1

Є в наявності

Опис

Діапазон потужності

1 – 120 МВт

Паливо

Всі види рідкого і газоподібного палива

Сфера застосування

Підходить для водотрубних котлів, термомасляних котлів і камер згоряння, можливий монтаж в будь-якому положенні

Основні характеристики

Міцна конструкція, адаптована для технологічних процесів
Надзвичайно стабільний і короткий факел
Низький рівень викидів шкідливих речовин навіть у складних умовах
Ідеально підходить в якості розпалювального або допоміжного пальника
Підходить практично для будь-якого коефіцієнта надлишку повітря (0,3 – 4)

Короткий факел для технологічних процесів

Якщо камери згоряння працюють тільки в діапазоні високих потужностей, то кращим вибором будуть вихрові пальники серії SSB. Вони розроблені на базі паромеханічних форсунок, однак у них є доповнення у вигляді тангенціальної повітряної камери. З її допомогою повітря для горіння в пальнику сильно закручується і дає особливо коротке і стабільне полум’я.

Вихор регулюється заслінкою завихрення в пальнику для індивідуального регулювання довжини факела на місці. При довжині факела, наприклад, всього 3 метри і потужністю 30 МВт, відбувається відмінне змішання палива, що також дозволяє уникнути критичного підвищення температури і ефективно зменшити викиди оксидів азоту, що утворюються в процесі горіння.

Газ і рідке паливо подаються в камеру згоряння через патрубок для вдування палива. Це забезпечує особливу гнучкість, так як пальник протягом найкоротшого часу можна переналаштувати на інший вид палива.  Спеціальне виконання пальників дозволяє також спалювати гази або рідини з низькою теплотою згоряння без використання дорогого допоміжного палива.

Незалежно від палива, всі базові варіанти пальників оснащені всім необхідним, для застосування у важких умовах технологічних процесів. Це, наприклад, міцний вбудований термозахисний екран, який ефективно захищає пальник від випромінювання камери згоряння або пристрій захисту патрубка подачі палива, яке перешкоджає утворенню осаду в трубці подачі палива. Модульна конструкція пальника спрощує додаткове оснащення або переобладнання. При використанні другого патрубка для подачі палива можливо навіть спалювання двох видів рідкого палива, двох видів газів і одного виду пилоподібного палива.

Крім того SSB має особливо міцну і надійну конструкцію для застосування в камерах згоряння, сміттєспалювальних установках або спеціальних технологічних процесах. Проте, при всій своїй стійкості до зовнішніх впливів, пальник не залишає ні грама невикористаного палива і забезпечує низький рівень викидів шкідливих речовин, при надзвичайно стабільному факелі.

Висока енергетична ефективність і низькі витрати на обслуговування — це результат постійного удосконалення протягом багатьох років.

Пальники SSB-це висока якість і виключно довгий термін служби.

Информация о горелках Saacke SSB

Техническая информация о горелках Saacke SSB

Характеристики
Серія

SSB

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку