Водонагрівачі

Showing all 5 results

De Dietrich пропонує широку гамму ємкісних водонагрівачів (бойлерів), котрі можуть забезпечити будь-які потреби в гарячій санітарно-технічній воді.
Переваги водонагрівачів De Dietrich
– Емальовані баки зберігають якість води (анти-бактерійний захист).
– Анти-корозійні системи забезпечують довговічність водонагрівачів.
– Технічні характеристики дозволяють мати гарячу воду заданої температури і в достатній кількості.

Пропонуються водонагрівачі в комбінації з котлами різної потужності і на різному паливі.
Моделі BLC/BPB/B
Ємкісні водонагрівачі
Високий рівень комфорту

З ємнісними водонагрівачами серії В у Вас буде завжди в надлишку гаряча вода, незалежно від потужності котла і типу використовуваного палива. Різні моделі місткістю від 150 до 3000 літрів дозволяють задовольнити будь-які потреби в гарячій воді, як в індивідуальних і багатоквартирних будинках, так і в комерційних центрах іі адміністративних будівлях. Внутрішня поверхня водонагрівача покрита скловидною емаллю. Цей матеріал разом з посиленою теплоізоляцією забезпечує високу якість води, її швидкий нагрів і тривале збереження заданої температури.

Висока якість води
Посилена ізоляція
Гаряча вода в надлишку

L 160/L 250, GMT 130
Ємнісні водонагрівачі
Високопродуктивні ємкісні водонагрівачі непрямого нагріву L 160/L 250, GMT 130 призначені для використання з котлами схожого дизайну. Посилена теплоізоляція без змісту хлорфторвуглеців зменшує теплові втрати і мінімізує витрату енергії для підтримки температури. Бак і теплообмінник великої площі покриті шаром емалі з високим вмістом кварцу.
<div id="bloc _ avantage _ produit"

Всі результати пошуку