Про компанію

Империя - сотрудничество

Колектив співробітників ТОВ» Імперія ЛТД ” – представництво заводів SAACKE(Німеччина), GIERSCH (Німеччина), De Dietrich (Франція), а також компанії Dungs, Ashcroft, Lamtec – висловлює Вам повагу і пропонує всебічне сприяння Вашій роботі.

Досвід фахівців представництва, безперервно взаємодіючих з інженерами заводів-виробників та українськими експертами-енергетиками, дозволяє нам надавати технічну підтримку практично будь-яких проектів з модернізації, реконструкції та нового будівництва об’єктів теплоенергетики з ефективним застосуванням не тільки традиційних енергоносіїв, а й перспективних і доступних на внутрішньому ринку місцевих альтернативних палив.

Заводи SAACKE і GIERSCH виробляють автоматичні пальники для опалення, підігріву повітря і промислового застосування, завод De Dietrich – котельне обладнання великої потужності, а також компоненти індивідуальних опалювальних і водогрійних систем в значному асортименті. Підприємство ELEKTRO-KALORI забезпечує оптові поставки запасних частин від заводів SIEMENS, SATRONIC, DUNGS, DANFOSS та інших виробників для систем опалення (в т.ч. ІТП і ЦТП), вентиляції та кондиціонування за вигідними для кінцевого споживача цінами.

Статус ексклюзивного представництва, наявність в Києві великого складу обладнання, а також регулярні стажування технічного персоналу пусконалагоджувальних, експлуатуючих і сервісних підприємств безпосередньо на заводах-виробниках дозволяють нам гарантувати високу надійність і економічну ефективність роботи енергетичного обладнання.

Ми маємо успішний досвід заміни застарілих штатних пальників котлів ПТВМ і КВГМ на пальники SAACKE в комунальних і промислових котелень.

Якщо ваші і наші інтереси в прогресивному і економічно обґрунтованому розвитку вітчизняної енергетики збігаються, ми пропонуємо вам довгострокове співробітництво і партнерство.

 

З повагою,
ТОВ ” Імперія ЛТД»

Всі результати пошуку