Пальники Saacke

Showing 1 – 12 of 18 results
грн. 1
Серія
CONOX UCC
грн. 1

Пальники для спалювання вугільного пилу і побічних продуктів в якості палива.

Серія
SSB-D
грн. 1

Пальники для особливого газу з низьким вхідним тиском

Серія
SSB-LCG / LCL
грн. 1

Пальники з коротким факелом

Серія
SSB
грн. 1

Пальники для допалювання газів, що йдуть після ГТУ, встановлюються на котлах-утилізаторах і водотрубних котлах, в ізольованих камерах згоряння з розташованими нижче по технологічному потоку теплообмінниками газу, що відходить, для підігріву газів, що відходять турбін на електростанціях, для підігріву технологічного повітря

Серія
GDG
грн. 1

Пальники для допалювання газів, що йдуть після ГТУ, встановлюються на котлах-утилізаторах і водотрубних котлах, в ізольованих камерах згоряння з розташованими нижче по технологічному потоку теплообмінниками газу, що відходить, для підігріву газів, що відходять турбін на електростанціях, для підігріву технологічного повітря

Серія
DDZG A
грн. 1

Пальники для допалювання газів, що йдуть після ГТУ, встановлюються на котлах-утилізаторах і водотрубних котлах, в ізольованих камерах згоряння з розташованими нижче по технологічному потоку теплообмінниками газу, що відходить, для підігріву газів, що відходять турбін на електростанціях, для підігріву технологічного повітря.

Серія
DDZG GT
грн. 1
Серія
DDZG-GTM
грн. 1

Сучасний пальник для водотрубних багатопальникових котлів

Серія
DDZG

Пальники Saacke (Німеччина) використовують у всьому світі. Вони відомі своєю якістю і надійністю. Є кілька видів пальників Saacke. Їх розрізняють по паливу і особливостям роботи. Купити і замовити пальники Сааке в Києві, Україна можна в компанії Імперія Лтд за тел. (044) 451-84-48.

Пальник Saacke TEMINOX GL-характеризується максимальною ефективністю, доступністю і модульної гнучкістю. Використовується для природного газу, зріджених газів, дизельного палива, нестандартних горючих газів.

Пальник Saacke CONOX UCC-ефективна установка для стандартів викидів затвршнего дня. Використовується для наступного палива: розбавлений лігніт або вугілля, природний газ і нафта.

Пальник Saacke LONOX UCC-ефективна установка для стандартів викидів затвршнего дня. Може використовуватися для всіх газоподібних видів палива. Щоб купити відповідні пальники Saacke, проконсультуйтеся з нашими фахівцями. Вони допоможуть вам підібрати необхідне обладнання і прорахують ціну.

Пальник Saacke Tx-рішення” підключи і відпочивай ” (Plug-and-Play) в більш низькій ємності. Для легкого масла / газу природного газу / пропану.

Пальник Saacke SKVJG-надійні моноблочні пальники для експлуатації на суші і судах. Використовують легке рідке паливо / природний газ, мазут, особливі гази з різною теплотою згоряння, особливі рідини з різною теплотою згоряння.

Пальник Saacke SKVG-надійні пальники для стандартних і індивідуальних вимог. Використовують легке рідке паливо / природний газ, мазути, особливі гази з різною теплотою згоряння, особливе рідке паливо з різною теплотою згоряння.

Пальник Saacke SKVG-A-компактний сучасний пальник з ротаційною форсункою. Паливо: легке рідке паливо / природний газ, мазути, особливі гази.

Пальник Saacke DDZG-Сучасний пальник для водотрубних багатопальникових котлів. Використовують для легкого рідкого палива / природного газу, мазути, особливих газів, особливого рідкого палива.

Пальник Saacke DDZG GTM-мікро-ТЕЦ-система: Енергоефективна електроенергія і тепловиділення. Використовують такі види палива: природний газ, легке масло, біогаз і газоподібні спеціальні види палива.

Пальник Saacke Ddzg GT-пальники для допалювання газів після ГТУ, встановлюються на котлах – утилізаторах і водотрубних котлах, в ізольованих камерах згоряння з розташованими нижче по технологічному потоку теплообмінниками газу, що відходить, для підігріву газів турбін на електростанціях, для підігріву технологічного повітря. Використовують з природним газом, біогазом, особливими газами, рідким паливом з низькою теплотою згоряння, іншим паливом. Купити пальники Saacke (Німеччина) сьогодні можна в Києві або під замовлення з доставкою в будь-яке місто України.

Пальник Saacke DDZGA-пальники для допалювання газів після ГТУ, встановлюються на котлах – утилізаторах і водотрубних котлах, в ізольованих камерах згоряння з розташованими нижче по технологічному потоку теплообмінниками газу, що відходить, для підігріву газів турбін на електростанціях, для підігріву технологічного повітря. Використовують природний газ, біогаз, особливі гази, рідке паливо з низькою теплотою згоряння, інше рідке паливо.

Пальник Saacke LONOX DTEG-Модульна гнучка установка для водотрубних котлів в теплових камерах з ізоляцією або з водяним охолодженням перед котлами-оболонками, тепловими масляними обігрівачами і котлами-утилізаторами без власної топки, сушильних установок. Використовують для природного газу, газу нафтопереробки, біогазу.

Пальник Saacke SSB-пальники з коротким факелом. Використовують з легким рідким паливом / природним газом, мазутою, особливими газами, особливими рідинами.

Пальник Saacke SSB LCG / LCL – пальники для особливого газу з низьким вхідним тиском. Використовують для легкого рідкого палива / природного газу, мазути, особливих газів.

Пальник Saacke SSB-D-пальники для спалювання вугільного пилу і побічних продуктів в якості палива. Використовують такі види палива: легке рідке паливо/природний газ, мазути, пилоподібне паливо.

Всі результати пошуку