Газові пальники Giersch серії RG

грн. 1

Є в наявності

Опис

Для природного, скрапленого або комунального газу, меншого або більшої кількості тепла, для котлів або промислового застосування, для нових установок або при переході з рідкого палива на газ.

Серія RG поставляється у вигляді моноблока з високоякісною арматурою, необхідними відводами, різьбовими з’єднаннями і газовим кульовим краном. Особливу значимість пальнику надає можливість роботи в двоступеневому або модулюючому режимі регулювання потужності. Залежно від необхідної кількості тепла пальник може працювати з меншою або більшою потужністю. Кількість пусків, пов’язані з ними втрати при продувці і пускові викиди зведені до мінімуму. Коефіцієнт річного використання зростає.

Регулювання потужності здійснюється в заданому співвідношенні газ-повітря. У всьому робочому діапазоні параметри згоряння палива незмінні. Стабільний наддув забезпечує впевнений пуск.

GIERSCH інвестує не тільки в інтелектуальні технічні рішення, але у виробництво. В високоякісні матеріали. В надійний монтаж. В суворий кінцевий контроль на основі непідкупних випробувальних заходів. Кожна газова пальник Giersch перевіряється на заводі з утворенням полум’я і попередньо налаштовується на мінімальну потужність.

Це те, що гарантує якість марки GIERSCH.

Потужність: 15 – 260 кВт.

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch RG1
Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch RG20 – RG30

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch RG20/30-LN

Характеристики
Серія

RG до 260 кВт

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку