Газові пальники Giersch сериії MG20

грн. 1

Є в наявності

Опис

Для великих потужностей необхідно стабільний тиск повітря в витягнутій геометрії пальника. Добре продуманий дизайн дозволив Giersch отримати в серії MG-LN технічну перевагу.

За рахунок оптимізованої подачі повітря Газові пальники MG працюють зі стабільним тиском повітря і низьким рівнем шуму. Така подача повітря забезпечує впевнений пуск і безперешкодну експлуатацію. Повітрозабірний канал, по якому подається повітря для горіння, повністю шумоізольований за допомогою високоякісних матеріалів.

Пальники серії MG оснащені спеціальним змішувальним пристроєм GIERSCH NOx-Down. Газ згорає практично без утворення вуглекислого газу з Nox-викидами, що не перевищують допустимих значень за нормами DIN EN 676.

Газова арматура попередньо зібрана як єдиний конструктивний вузол на заводі, перевірена на герметичність і спільно з пальником випробувана з утворенням полум’я. Всі електричні з’єднання мають штекерні роз’єми. Це забезпечує безпеку і скорочує час введення в експлуатацію, що дозволяє вам економити Ваші гроші.

Пальники MG призначені для роботи в двоступеневому і модулюючому режимах регулювання потужності. Залежно від необхідної кількості тепла, пальник працює з більшою або меншою потужністю. Кількість пусків, пов’язані з ними втрати при продувці і пускові викиди зведені до мінімуму. Коефіцієнт річного використання зростає. Регулювання потужності здійснюється в заданому співвідношенні газ-повітря. У всьому робочому діапазоні параметри згоряння палива незмінні.

Потужність: 225 кВт – 1 мВт.

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch MG20-ZM-L-N-LN

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch MG20-Z(M)-L-N-LN

Характеристики
Серія

MG до 6300кВт

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку