Сонячні колектори

Showing all 9 results
грн. 1

Солнечные коллекторы DH 200SL предназначены для горячего водоснабжения и/или предварительного нагрева на отопление.

грн. 1

Солнечные коллектора Power 10 и 15 предназначены для горячего водоснабжения и/или отопления

грн. 1

Высокая эффективность благодаря использованию высокотехнологичных компонентов, таких как плоский абсорбер с селективным покрытием “Sunselect”, улучшенная изоляция.

сонячні теплові системи (сонячні колектори) – найкращий спосіб безкоштовно отримувати електроенергію, гарячу воду, використовуючи енергію сонця! Таким чином, Сонячна теплова енергія ідеально підходить для приготування гарячої води, для опалення приміщень, і для промислового використання.

Сонячна енергія-це променисте світло і тепло сонця, яке використовується з використанням постійно мінливих технологій, таких як сонячне опалення, фотоелектрика, Сонячна теплова енергія, Сонячна Архітектура, електростанції з розплавленою сіллю і штучний фотосинтез.

Це важливе джерело відновлюваної енергії, і її технології в цілому характеризуються або пасивною сонячною, або активною сонячною енергією в залежності від того, як вони захоплюють і розподіляють сонячну енергію або перетворюють її в сонячну енергію. Активні сонячні методи включають в себе використання фотоелектричних систем, концентрованої сонячної енергії і сонячного нагріву води для використання енергії. Пасивні сонячні методи включають орієнтування будівлі на сонце, вибір матеріалів з сприятливими тепловими масами або светодиспергирующими властивостями, а також проектування просторів, які природним чином циркулюють в повітрі.

Сонячні теплові системи (сонячні колектори) економлять гроші у вигляді зниження витрат на паливо, таке як нафта, гранули, газ і т.д. на противагу цьому Фотоелектричні системи заробляють гроші за рахунок електроенергії, що подається в місцеву енергосистему. Оптимальне рішення для сонячного опалення для великомасштабних проектів, таких як багатоквартирні будинки, готелі, кемпінги, спортивні споруди та інші великі об’єкти.

Всі результати пошуку