Сонячні колектори INISOL UNO NE

грн. 1

Є в наявності

Опис

Установка сонячних колекторів INISOL UNO ne поставляється в двох упаковках :

  • КОМПЛЕКТ для даху, для вбудовування в черепичний дах або на дах. Складається з 1, 2 або 3-х сонячних ультраплоских колекторів INISOL DH 200SL. (включаючи систему фіксації і датчик сонячної установки)+- водонагрівач сонячної УСТАНОВКИ UNO BESL: в якості додаткового джерела тепла використовується вбудований електричний нагрівальний елемент із захисним термостатом і датчиком. На водонагрівач попередньо встановлені комплектуючі для гідравлічного підключення і управління сонячною установкою: гідравлічний модуль, панель управління SolAEL , запірні крани, термометри, розширювальний бак і т. п. Модельний ряд дозволяє надати як невеликий, так і значний об’єм гарячої води: пропонуються водонагрівачі ємністю від 200 до 400 л. Поставляються водонагрівачі цієї серії в 1 упаковці в зібраному стані. Вони попередньо відрегульовані на заводі і готові до використання відразу після підключення, без додаткової настройки.
    Сонячні установки INISOL для виробництва гарячої санітарно-технічної водисолнце гріє для всіх, сонячні установки зігрівають всеСолнце-джерело природної енергії: безкоштовної, невичерпної і чистої. INISOL-це нове рішення, яке задовольнить ваші потреби в гарячій воді. Вибір сонячної установки De Dietrich-це вибір на користь інновацій, екологічності та комфорту в поєднанні з традиційною для нашого обладнання надійністю.Комплексна пропозиція для будь-яких запитів
    До складу сонячної установки входять:Один або кілька сонячних колекторів – плоских INISOL DH 200SL або вакуумних Dietrisol Power;обладнаний всім необхідним і повністю змонтований водонагрівач UNO BESL або BSL, ємністю від 200 до 400 літрів;теплоносій.
  • Плоскі колектора можуть бути або встановлені на похилій/плоскому даху, або вбудовані в неї. Вакуумні (трубчасті) колектора можуть бути тільки встановлені на дах, але не вбудовані в неї. Водонагрівачі представлені двома серіями: BESL або BSL. В якості додаткового джерела тепла для них може використовуватися котел (модель BSL з додатковим теплообмінником) або ТЕН (серія BESL).Гарантований комфорт з гарячою водою
  • Сонячна установка забезпечить вас гарячою санітарно-технічною водою в надлишку і на тривалий час. В цілому, вона здатна покривати до 60-80% потреб на ГВП, а при використанні вакуумних колекторів не втрачає ефективності і в холодну пору року.

Зручний монтаж

Наші сонячні установки спеціально розроблені з метою спрощення та скорочення часу монтажу, полегшення обслуговування та зменшення витрат. Прості і компактні водонагрівачі, продуктивні і естетичні колектори істотно поліпшать якість Вашого життя.

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку