Сонячні колектори Dietrisol Power

грн. 1

Є в наявності

Опис

Сонячні колектора Power 10 і 15 призначені для гарячого водопостачання та/або опалення. Вони підходять для будь-яких сонячних установок De Dietrich.

Особливості Power:

* Трубчасті колектора складаються з 10 або 15 (моделі, відповідно, Power 10 і 15) концентричних вакуумних трубок з особливо міцного скла.

* Можливість вбудовування в дах не передбачена. * Високоефективний абсорбер з 9 селективних шарів на основі алюміній / нітритів, що покривають зовнішню поверхню внутрішньої скляної трубки.

* Параболічний відбивач забезпечує оптимальне використання енергії незалежно від кута сонячного випромінювання.

* Вакуум між зовнішньою і внутрішньою трубками гарантує досконалу теплоізоляцію протягом усього року.

* Проста установка: підключення колекторів тільки з одного боку завдяки вбудованій зворотній трубі.

* Приналежності для установки, Набори для гідравлічного підключення і з’єднання колекторів пропонуються в якості додаткового обладнання.

Вхідна площа поверхні: 1,65 / 2,48 м2Размеры: В-1700 мм, Д-850 / 1250 мм, Ш-90 ммОптический ККД: 0,76 Вага (без теплоносія): 33 / 47 кг

Сонячні установки INISOL для виробництва гарячої санітарно-технічної водисолнце гріє для всіх, сонячні установки зігрівають все

Сонце-джерело природної енергії: безкоштовної, невичерпної і чистої. INISOL-це нове рішення, яке задовольнить ваші потреби в гарячій воді. Вибір сонячної установки De Dietrich-це вибір на користь інновацій, екологічності та комфорту в поєднанні з традиційною для нашого обладнання надійністю.

Комплексна пропозиція для будь-яких запитів

До складу сонячної установки входять:Один або кілька сонячних колекторів – плоских INISOL DH 200SL або вакуумних Dietrisol Power;обладнаний всім необхідним і повністю змонтований водонагрівач UNO BESL або BSL, ємністю від 200 до 400 літрів;теплоносій.

Плоскі колектора можуть бути або встановлені на похилій/плоскому даху, або вбудовані в неї. Вакуумні (трубчасті) колектора можуть бути тільки встановлені на дах, але не вбудовані в неї. Водонагрівачі представлені двома серіями: BESL або BSL. В якості додаткового джерела тепла для них може використовуватися котел (модель BSL з додатковим теплообмінником) або ТЕН (серія BESL).Гарантований комфорт з гарячою водою

Сонячна установка забезпечить вас гарячою санітарно-технічною водою в надлишку і на тривалий час. В цілому, вона здатна покривати до 60-80% потреб на ГВП, а при використанні вакуумних колекторів не втрачає ефективності і в холодну пору року.

Зручний монтаж

Наші сонячні установки спеціально розроблені з метою спрощення та скорочення часу монтажу, полегшення обслуговування та зменшення витрат. Прості і компактні водонагрівачі, продуктивні і естетичні колектори істотно поліпшать якість Вашого життя.

Инструкция по установке и технические данные солнечных коллекторов Dietrisol Power

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку