Сонячні установки INISOL UNO N

грн. 1

Є в наявності

Опис

Сонячна установка INISOL UNO N поставляється в двох упаковках :

КОМПЛЕКТ для даху для вбудовування в дах або установки на черепичний дах, складається з 1, 2 або 3 ультраплоских INISOL DH 200SL з системою кріплення і датчиком сонячного колектора.+ – Водонагрівач сонячної УСТАНОВКИ UNO BSL: в якості додаткового джерела тепла у водонагрівачі можливе використання гідравлічного контуру, для підключення якого передбачений другий теплообмінник. При бажанні можна також додати Тен (як Дод.обладнання). На водонагрівач попередньо встановлені комплектуючі для гідравлічного підключення і управління сонячною установкою: гідравлічний модуль, панель управління SolAEL, запірні крани, термометри, розширювальний бак і т.п. Але він може поставлятися і в версії без попереднього оснащення, наприклад, для установки з басейном. Модельний ряд дозволяє надати як невеликий, так і значний обсяг гарячої води від 200 до 400 літрів. Поставляються водонагрівачі цієї серії в 1 упаковці в зібраному стані. Вони попередньо відрегульовані на заводі і готові до використання відразу після підключення, без додаткової настройки. Теплоносій замовляється окремо.

Сонячні установки INISOL для виробництва гарячої санітарно-технічної водисолнце гріє для всіх, сонячні установки зігрівають все

Сонце-джерело природної енергії: безкоштовної, невичерпної і чистої. INISOL-це нове рішення, яке задовольнить ваші потреби в гарячій воді. Вибір сонячної установки De Dietrich-це вибір на користь інновацій, екологічності та комфорту в поєднанні з традиційною для нашого обладнання надійністю.

Комплексна пропозиція для будь-яких запитів

До складу сонячної установки входять:

Один або кілька сонячних колекторів – плоских INISOL DH 200SL або вакуумних Dietrisol Power;обладнаний всім необхідним і повністю змонтований водонагрівач UNO BESL або BSL, ємністю від 200 до 400 літрів;теплоносій.

Плоскі колектора можуть бути або встановлені на похилій/плоскому даху, або вбудовані в неї. Вакуумні (трубчасті) колектора можуть бути тільки встановлені на дах, але не вбудовані в неї. Водонагрівачі представлені двома серіями: BESL або BSL. В якості додаткового джерела тепла для них може використовуватися котел (модель BSL з додатковим теплообмінником) або ТЕН (серія BESL).Гарантований комфорт з гарячою водою

Сонячна установка забезпечить вас гарячою санітарно-технічною водою в надлишку і на тривалий час. В цілому, вона здатна покривати до 60-80% потреб на ГВП, а при використанні вакуумних колекторів не втрачає ефективності і в холодну пору року.

Зручний монтаж

Наші сонячні установки спеціально розроблені з метою спрощення та скорочення часу монтажу, полегшення обслуговування та зменшення витрат. Прості і компактні водонагрівачі, продуктивні і естетичні колектори істотно поліпшать якість Вашого життя.

Инструкция по установке и техническому обслуживанию – ВОДОНАГРЕВАТЕЛИ UNO BSL 200, 300, 400, BESL 200, 300, 400 – ч.1

Инструкция по установке и техническому обслуживанию – ВОДОНАГРЕВАТЕЛИ UNO BSL 200, 300, 400, BESL 200, 300, 400 – ч.2

Инструкция по установке и техническому обслуживанию – ВОДОНАГРЕВАТЕЛИ UNO BSL 200N…500N, BESL 200N…400N

Инструкция по установке и техническому обслуживанию – ВОДОНАГРЕВАТЕЛИ UNO BSL 500

Инструкция по установке и техническому обслуживанию – ГИДРАВЛИЧЕСКИЙ БЛОК DKS

Инструкция по установке и техническому обслуживанию – СИСТЕМА РЕГУЛИРОВАНИЯ SOL AEL

Инструкция по эксплуатации – ВОДОНАГРЕВАТЕЛИ UNO BSL 200, 300, 400, BESL 200, 300, 400

Каталог солнечных коллекторов с технической информацией

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку