Сонячні колектори INISOL DH 200SL

грн. 1

Є в наявності

Опис

Сонячні колектори DH 200SL призначені для гарячого водопостачання та/або попереднього нагріву на опалення. Вони можуть використовуватися в будь-яких сонячних установках De Dietrich.

Особливості DH 200SL:

Плоскі колектори (завдяки невеликій товщині) ідеально підходять як для установки на похилому/плоскому даху, так і для вбудовування в неї.
Послідовне підключення до 8 сонячних колекторів в один ряд (вертикальна установка, всі колектори поруч один з одним).
Теплоізоляція задньої і бічних частин з мінеральної вати товщиною 20 мм. Корпус з алюмінієвих лакованих профілів кольору “сірий антрацит” з монтажними пазами по периметру, задня кришка з алюмінію.
Безпечне безосколкове скло товщиною 3,2 мм з високою прозорістю (>91%).
Різні варіанти монтажу: на похилому або плоскому даху; Набори для гідравлічного підключення і з’єднання між колекторами і батареєю колекторів.
Габаритна площа поверхні: 2,02 м2Размеры: В-1763, Д-1151, Ш-47Оптический ККД η0: 0,724 Вага( без теплоносія): 27 кг
Сонячні установки INISOL для виробництва гарячої санітарно-технічної водисолнце гріє для всіх, сонячні установки зігрівають все

Сонце-джерело природної енергії: безкоштовної, невичерпної і чистої. INISOL-це нове рішення, яке задовольнить ваші потреби в гарячій воді. Вибір сонячної установки De Dietrich-це вибір на користь інновацій, екологічності та комфорту в поєднанні з традиційною для нашого обладнання надійністю.

Комплексна пропозиція для будь-яких запитів

До складу сонячної установки входять:Один або кілька сонячних колекторів – плоских INISOL DH 200SL або вакуумних Dietrisol Power;обладнаний всім необхідним і повністю змонтований водонагрівач UNO BESL або BSL, ємністю від 200 до 400 літрів;теплоносій.

Плоскі колектора можуть бути або встановлені на похилій/плоскому даху, або вбудовані в неї. Вакуумні (трубчасті) колектора можуть бути тільки встановлені на дах, але не вбудовані в неї. Водонагрівачі представлені двома серіями: BESL або BSL. В якості додаткового джерела тепла для них може використовуватися котел (модель BSL з додатковим теплообмінником) або ТЕН (серія BESL).Гарантований комфорт з гарячою водою

Сонячна установка забезпечить вас гарячою санітарно-технічною водою в надлишку і на тривалий час. В цілому, вона здатна покривати до 60-80% потреб на ГВП, а при використанні вакуумних колекторів не втрачає ефективності і в холодну пору року.

Зручний монтаж

Наші сонячні установки спеціально розроблені з метою спрощення та скорочення часу монтажу, полегшення обслуговування та зменшення витрат. Прості і компактні водонагрівачі, продуктивні і естетичні колектори істотно поліпшать якість Вашого життя.

Каталог солнечных коллекторов с технической информацией

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку