Газові пальники Giersch серії GG20/1 -Z-(M)-L-LN

грн. 1

Є в наявності

Опис

Пальник складається з корпусу з монтажною платою, вбудованої звукоізоляції і розсувного фланця, електродвигуна змінного струму, високопродуктивного вентилятора, регульованого змішувального пристрою і пальникової труби, трансформатора запалювання з комбінованим електродом, кріпильних деталей з ущільненням фланця, кульового крана і кожуха.

Електрична схема пальника повністю змонтована і підключена до блоку управління і іонізаційного контролю, електричне підключення здійснюється через 7-полюсне штекерне з’єднання згідно DIN 4791.

Пальники випробувані з утворенням полум’я і налаштовані на малу потужність. Пальники комплектуються компактними газовими блоками з двома швидко відкриваються магнітними клапанами для одноступінчатого функціонування з вбудованим регулятором тиску, реле контролю тиску і фільтруючою сіткою. Всі компоненти герметично змонтовані і перевірені. Компактний блок і з’єднувальний патрубок для швидкого монтажу виконані з різьбовими з’єднаннями. Електричне підключення здійснюється через кодоване штекерне з’єднання класу захисту IP 54.

Потужність: 55 – 170 кВт.

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch GG20/1 -Z-(M)-L-LN

Характеристики
Серія

GG до 235 кВт

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку