Газові пальники Giersch серії RG1(-L)-Na

грн. 1

Є в наявності

Опис

Пальники є універсальними незалежно від того чи використовується природний, скраплений або міський газ, для меншої або більшої потреби в теплі, для опалювальних котлів або промислового застосування, для нових установок або для переоснащення з рідкого палива на газ. Серія RG поставляється в комплекті з високоякісною газовою арматурою, необхідними сполучними відводами, різьбовими з’єднаннями і газовим кульовим краном.

Концепція пальника передбачає двоступеневе або модулююче виконання. Залежно від потреби в теплі пальник збільшує або зменшує свою потужність. Пуски пальника і втрати при попередній продувці, а також пов’язані з ними викиди при пуску скорочені до мінімуму. Коефіцієнт річного використання зростає. Модулююче регулювання потужності забезпечується встановленим співвідношенням газ / повітря. Процес спалювання у всьому робочому діапазоні є постійним. Вентилятор зі стабільним тиском гарантує безпечний пуск. Фірма Giersch інвестує не тільки в інтелектуальні технічні розробки, виробництво, використання високоякісних матеріалів, якісний монтаж, але і в строгий кінцевий контроль за допомогою точних випробуваних методів контролю.

Кожна газовий пальник фірми Giersch перевіряється на заводі в дії з утворенням полум’я і попередньо налаштовується на малу потужність.Все це становить поняття “якість”.

Потужність: 12 – 40 кВт.

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch RG1(-L)-Na

Характеристики
Серія

RG до 260 кВт

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку