Газові пальники Giersch серії RG20-L-N(-F)

грн. 1

Є в наявності

Опис

Повністю автоматичні газові пальники перевірені і допущені до застосування за нормами EN 676 і призначена для спалювання природного (-N) і зрідженого газу (-F) згідно DVGW G 260; з електропривідною повітряною заслінкою (виконання L); з низьким рівнем викиду шкідливих речовин ( виконання-L N ); з двоступеневим регулюванням потужності (виконання-Z ); з модулюючим регулюванням (М).

Пальникова труба може бути встановлена в топковій камері на необхідну глибину. Пальник може встановлюватися і в вертикальному положенні. Пальник складається з монтажної плати, вбудованої звукоізоляції і розсувного фланця, електродвигуна змінного струму, високопродуктивного вентилятора, датчика контролю тиску повітря, змішувального пристрою і пальникової труби, трасформатора запалювання з комбінованим електродом, кожуха пальника, кріпильних деталей з ущільненням фланця і кульового крана.

Електрична схема пальника повністю змонтована і підключена до блоку управління – топкового автомату. Зовнішнє електричне підключення пальника здійснюється, згідно DIN 4791, через 7-або 11 – (виконання-Z і М) полюсний ра’ем (штекер) за нормами IP 54. Пальники випробувані і виставлені на малу потужність. Пальники комплектуються компакнимі газовими блоками з двома швидко відкриваються магнітними клапанами класу а для одноступінчатого, двоступеневого або модулюючого функціонування, з вбудованим регулятором тиску, датчиком контролю тиску і фільтруючою сіткою.

Всі компоненти герметично змонтовані і перевірені. Компактний блок і з’єднувальний патрубок для швидкого монтажу виконані з різьбовими з’єднаннями. При динамічному вхідному тиску газу > 50 мбар для компактного вузла додатково передбачений дросельний елемент.

Потужність: 40 – 120 кВт.

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch RG20-L-N(-F)

Характеристики
Серія

RG до 260 кВт

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку