Пальники Saacke LONOX UCC

грн. 1

Є в наявності

Опис

Діапазон продуктивності

8 – 64 МВт (інші розміри за запитом)

Паливо

Всі стандартні види газоподібного палива

Докладання

Кожухотрубні котли та водотрубні котли продуктивністю від 10 до 80 т / год

Основні моменти

Надзвичайно низькі викиди NOx (<30 мг / м3) на основі 3,0% O2, сухий
Діапазон регулювання до 1:10 (залежить від установки і конструкції пальника)
Коефіцієнт надлишку повітря менше 15% при 100% MCR
Також підходить для дуже коротких печей
Викиди, сертифіковані TÜV, без додаткових заходів або додаткових добавок
Підходить для кожухотрубних котлів і водотрубних котлів
Зниження експлуатаційних витрат завдяки високоефективній технології спалювання та низькій потребі в допоміжній потужності.
Менший час обслуговування і виключно тривалий термін служби
Відповідає європейським і китайським керівним принципам
Перевірена, ефективна технологія для стандартів викидів завтрашнього дня

Граничні значення викидів для промисловості знижуються, в той час як вимоги до складних технічних рішень зростають – і це в усьому світі. Наприклад, це підтверджується китайськими керівними принципами, які наказують суворе граничне значення NOx в розмірі 30 мг / м3 на основі 3,0% сухого O2 в міських районах, таких як Пекін, для проектів нових електростанцій і електростанцій з 2017 року. SAACKE постійно адаптується і пристосовується до мінливих умов завдяки своїм постійним дослідженням і розробкам.

Заходи щодо скорочення викидів NOx, прийняті багатьма конкурентами, часто призводять до великої кількості надлишкового O2 або високого рівня CO. Значне скорочення викидів оксиду азоту часто можна досягти лише за допомогою дорогих каталітичних (SCR) або некаталітичних (SNCR) процесів. Однак всі ці опції збільшують витрату палива, матеріальні витрати і використання необхідних присадок за рахунок оператора. На відміну від цього, система SAACKE LONOX UCC (Ultra Clean Burning) заснована на перевіреній і перевіреної на практиці технології. Пальник економічно і ефективно спалює всі стандартні види газоподібного палива відповідно до граничного значення 30 мг/м3 NOx на основі 3,0% сухого O2 – і все це при низькій швидкості рециркуляції димових газів < 25%. Це було підтверджено німецьким TÜV (Органом технічного контролю) на основі незалежних вимірювань. Втрати повітря для горіння при тязі пальника складають менше 25 мбар (в залежності від конструкції пальника).Gorenje. Він оснащений однією газовою магістраллю. Дотримання встановлених законом меж викидів можливе завдяки спеціальній закрученій геометрії полум’я, а також спеціально розробленій системі контролю полум’я. Зовнішні заходи, такі як SNCR або SCR, не потрібні ні для NOx, ні для CO. Система SAACKE LONOX UCC може бути налаштована відповідно до відповідних вимог замовника та інфраструктури заводу.

Система SAACKE LONOX UCC-це надійне рішення для спалювання палива, доступне в найкоротші терміни, яке характеризується надзвичайно низькими, екологічно чистими викидами оксидів азоту, а також низькими інвестиційними та експлуатаційними витратами.

Product information Burner Saacke LONOX UCC

Характеристики
Серія

LONOX UCC

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку