Газові пальники Giersch серії GG20-LN

грн. 1

Є в наявності

Опис

Газовий пальник Giersch GG20-LN з низьким рівнем викиду шкідливих речовин – це силовий комплекс в мініатюрі.

Інноваційна гібридна технологія примусової подачі повітря забезпечує широкий діапазон потужності і стабільний старт. Завдяки високому тиску повітря, що подається вентилятором з низьким енергоспоживанням, і прецизійному змішувального пристрою забезпечується оптимальне змішування повітря з газом.

Інноваційна зіркоподібна змішувальна головка гарантує низький рівень NOx в димових газах значно нижче жорстких граничних значень згідно EN676 по класу емісії 3.

З точки зору обслуговування пальник GG20-LN також дуже зручна. Після розмикання швидкодіючих запорів Монтажна плита просто підвішується на корпусі в Сервісне положення. Всі компоненти від вентилятора до електродів розпалювання і підпірної Шайби легкодоступні.

Газова рампа поставляється в попередньо зібраному вигляді і легко встановлюється на пальнику за допомогою різьбових з’єднань. Всі електричні з’єднання мають штекерні роз’єми.

Високоякісні компоненти, точна збірка і непідкупна методика випробувань на кінцевому контролі є гарантом якості марки GIERSCH.

Потужність: 65 235 кВт.

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch GG20-LN

Характеристики
Серія

GG до 235 кВт

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку