Тепловий насос De Dietrich HP Inverter Evolution

грн. 1

Є в наявності

Опис

Еволюція інвертора HP з 3,7 до 24,4 КТ

В “еволюції HPI “і”.  Складається з зовнішнього (інверторного) блоку і внутрішнього блоку MIT-2, об’єднаних між собою під час допомоги трубопроводи з малагентом. Модель потужністю 3: 7 від 24,4 °C в температурі зовнішнього повітря до -20°C до -15°C в моделей 4 і 6 МР-2). Існує два варіанти внутрішнього підрозділу: MIT-IN-2 / E…iSystem по вбудованим електричним нагрівальним елементом; MIT-IN-2 / H…iSystem, призначений в під’єднання k котла.

Гарантовані ціни на комфорт з гарячою водою

У використанні теплового насоса спільно c водонагрівачами (від 150 до 500 л) Ви отримуєте до 70% води в ГВП абсолютно безкоштовно. Водонагрівачі оснащені системою швидкого нагріву, і працюють в 3 рази швидше звичайних електричних.

Diematic isystem: інтелектуальне рішення для управління системою долоти

Одночасно ергономічна, інтуїтивно зрозуміла і інтелектуальна система регулювання Diematic iSystem типу в залежності від встановленого обладнання, забезпечувати роботу одного прямого опалення, двох змішувальних і одного або двох контурів ГВП. Також можлива реалізація каскадної установки з теплових насосів-в тому випадку, якщо система буде використовуватися тільки  в режимі опалення. Просте меню, і зручна навігація завдяки вбудованій закладки-інструкції – і системі текстових повідомлень робить управління опалювальною системою інтуїтивним. Можливо уявити собі “без проведення діалогового модуля” і інтеграції “в систему ” Розумний будинок”.

Потужність: від 3,4 до 27 кВт розміри зовнішнього блоку (Вхшг): 600/1350 x 887/ 950 x 365/417 мм

Рульове управління: Diematic isystem блок Entergo: від 42 до 141 кг

Инструкция по эксплуатации теплового насоса HP Inverter Evolution

Техническая информация о тепловом насосе HP Inverter Evolution

Примеры использования теплового насоса HP Inverter Evolution

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку