De Dietrich

Showing 1 – 12 of 139 results
грн. 1

Котли нового покоління INNOVENS MCA 25/28 BIC призначені для опалення та гарячого водопостачання з вбудованим водонагрівачем.

Серія
MCA до 115 кВт
грн. 30

Компактні настінні конденсаційні котли тільки для опалення (MCR 24) і для опалення та гарячого водопостачання за допомогою вбудованого пластинчастого теплообмінника (MCR… Ml).

Серія
MCR до 35 кВт
грн. 30

Чавунний секційний високопродуктивний котел.

грн. 1

Чавунний котел на твердому паливі (дерево, вугілля).

грн. 1

Котел серії MS 24 MI призначений для опалення та гарячого водопостачання.

De Dietrich Thermique – один з провідних світових виробників опалювальної техніки і номер один у Франції. Економія енергії та захист навколишнього середовища багато років є пріоритетними напрямками розвитку компанії.

У Франції та за її межами De Dietrich Thermique налічує понад 2 000 співробітників.

Річний оборот компанії становить понад 400 мільйонів євро. У 2004 році була утворена промислова група з метою зайняти місце серед п’яти найбільших виробників опалювального обладнання.

З 2009 року De Dietrich-Remeha входить до складу холдингу Bdr Thermea – провідного світового виробника і постачальника інноваційних систем опалення та гарячого водопостачання. Компанія представлена більш, ніж в 60-ти країнах.

Найважливіші дати в історії De Dietrich:

1684
Жан Дітріш набуває кузню в м Жаежерталь (Jaegerthal).

1761
Жан Дітріш, його онук, отримує дворянство з рук Людовика XV. Він стає найбагатшим землевласником Ельзасу і створює промислову імперію, набуваючи або вибудовуючи кузні і домни.

1778
Людовик XVI надає Жану де Дітрішу марку у вигляді мисливського горна для захисту продукції від підробок. Цей символ якості і сьогодні залишається логотипом групи De Dietrich.

1848
De Dietrich зустрічає індустріальну еру великим виробництвом чавуну і заліза, перетворюючи свої кузні в металургійні і механічні цехи.

1896
De Dietrich починає займатися виробництвом автомобілів за Ліцензією Амедея Болле, потім в 1902 р.наймає Етторіо Бугатті. Для Росії був виготовлений автомобіль, що призначався Миколі II, а відома всім читачам “Антилопа Гну” з “Золотого теляти” – це автомобіль “Лоррен Дітріх” виробництва De Dietrich.

1905
De Dietrich припиняє виготовляти автомобілі, щоб повністю зайнятися виробництвом машинобудівного обладнання, Обладнання для залізниць, апаратами для зароджується хімічної промисловості, опалювальними приладами для індивідуального і центрального опалення, а також обладнання для кухні та супутніх товарів.

1996
De Dietrich купує oertli, завод з виробництва пальників.

1999
De Dietrich купує Schaefer Interdomo, виробника конденсаційних і сталевих котлів.

2004
група De Dietrich Thermique об’єднується з Remeha, великим гравцем на ринку конденсаційного обладнання.

2008
група De Dietrich Remeha підсилює свої позиції в області поновлюваних джерел енергії, приєднавши групу DFM, більш відому під маркою SOFATH – виробника теплових насосів.

2009
спільно з Baxi створюється група BDRThermea – новий лідер на ринку інноваційної опалювальної техніки.

Всі результати пошуку