Універсальні рідкопаливні пальники Giersch серії G200

грн. 1

Є в наявності

Опис

Вже за назвою видно, що універсальні пальники Giersch серії GU20-200 застосувавши.ться для різних видів відпрацьованих моторних, рослинних, тваринних і мінеральних масел. При цьому не потрібно переоснащення пальника. Це можливо завдяки застосуванні техніки розпилення палива під тиском.

За допомогою маленького насоса паливо закачується в ємність пальника. Потрібний рівень палива підтримує поплавок. Ємність має нагрівальний елемент, який підігріває паливо. Регулювальним термостатом можна встановити необхідну температуру, наприклад для рослинної олії 140 ° C або мінеральної олії 100°C. Універсальний пальник підключається до окремого джерела стисненого повітря.

Стиснене повітря, проходячи по спеціальній форсунці, всмоктує підігріте паливо, за принципом Вентурі, з ємності і розпорошує масло на найдрібніші частинки. Залежно від продуктивності пальника встановлюються одна, дві або три форсунки. Якість горіння регулюється стисненим повітря, як «первинне повітря» і за допомогою повітряної заслінки, як «вторинне повітря».Gorenje. Розпорошене на найдрібніші частинки паливо, змішується на підпірній шайбі, додатково, з повітрям від вентилятора і згорає.

Регулювання повітря від вентилятора проводиться вручну. У разі відсутності відпрацьованого масла, можна використовувати і пічне паливо EL. В цьому випадку необхідно змінити установку повітря, і не потрібно регулювання температури.

Потужність: 100 – 208 кВт.

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch GU200

Характеристики
Серія

GU до 200кВт

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку