Парові турбіни спеціального призначення

Парові турбіни спеціального призначення зазвичай працюють на технологічному теплі металургійних, машинобудівних, і хімічних підприємств. До них відносяться турбіни м’ятого (дросселированного) пара, турбіни двох тисків і предвключенние
(форшальт).

* Турбіни м’ятої пари використовують відпрацьовану пару поршневих машин, парових молотів і пресів, що мають тиск трохи вище атмосферного.
* Турбіни двох тисків працюють як на свіжому, так і на відпрацьованому парі парових механізмів, що підводиться в одну з проміжних ступенів.
* Предвключенние турбіни являють собою агрегати з високим початковим тиском і високим протитиском; весь відпрацював пар цих турбін направляють в інші з більш низьким початковим тиском пари. Необхідність в предвключенних турбінах виникає при модернізації електростанцій, пов’язаної з установкою парових котлів більш високого тиску, на яке не розраховані раніше встановлені на електростанції турбоагрегати.
* Також до турбін спеціального призначення відносяться і приводні турбіни різних агрегатів, що вимагають високої потужності приводу. Наприклад, живильні насоси потужних енергоблоків електростанцій, нагнітачі і компресори газокомпресорних станцій і т. д.

Зазвичай стаціонарні парові турбіни мають нерегульовані відбори пари із ступенів тиску для регенеративного підігріву живильної води. Парові турбіни спеціального призначення не будують серіями, як конденсаційні і теплофікаційні, а в більшості випадків виготовляють за окремими замовленнями.

Проконсультуватися зі специаистом ви можете по телефону (044)451-84-48.

admin
Коментарів немає
Категорії:
Без категорії
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Всі результати пошуку