Настінний газовий конденсаційний котел De Dietrich MCA 90

грн. 1

Є в наявності

Опис

Котли INNOVENS PRO поставляються з однією з 2 панелей управління на вибір: Diematic iSystem: забезпечує погодозалежне управління і регулювання контурів опалення в залежності від зовнішньої температури. Кількість контурів залежить від підключеного додаткового обладнання, максимальна кількість – 3 контури опалення. Також ця панель забезпечує оптимальне управління каскадними установками з кількістю котлів від 2 до 10 (див. На ведених котлах повинна бути встановлена панель IniControl (або Diematic iSystem). IniControl: управляє роботою установки в залежності від зовнішньої температури (датчик зовнішньої температури пропонується в якості додаткового обладнання) або від зовнішнього сигналу 0-10 В (вхід для якого є на цій панелі). Також ця панель може використовуватися в Каскадних установках, як автоматика ведених котлів. Провідним, в цьому випадку, повинен бути котел з панеллю керування Diematic iSystem, або в рамках каскадної установки, де кожен котел управляється сигналом 0-10 В.

Можливі різні варіанти по приєднанню забору повітря і відведення продуктів згоряння. Пропонуються готові рішення для під’єднання горизонтального і вертикального коаксіальних димоходів, димової труби і роздільної системи забору повітря і відведення продуктів згоряння. Пропонуються повні гідравлічні комплекти для підключення в каскаді від 2 до 10 котлів.

Умови експлуатації:

Максимальний робочий тиск: 4 бар.
Максимальна робоча температура: 90 ° С.
Захисний термостат: 110 ° С.
Живлення: 230В / 50 Гц.
Клас захисту: IPX4D.

Газові настінні конденсаційні котли МСА 45 — 115 відрізняють сучасний естетичний дизайн, компактні розміри (500 х 500 х 750 мм-для всіх моделей) і малу вагу. Всі компоненти котлів легко доступні, що робить установку і сервісне обслуговування котлів МСА дуже простими. Високі робочі показники: середньорічний ККД експлуатації до 110%. Низькі викиди забруднюючих речовин: MCA 45: NOx < 37 мг/кВт-чМСА 65: NOX < 32 мг/кВт-чМСА 90: NOx < 45 мг/кВт-чМСА 115: NOx < 46 мг/кВт-чклас NOx: 5, згідно EN 483 (MCA 45, MCA 65) і pr EN 15420 (MCA 90, MCA 115).

Перевага:

Литий моноблочний теплообмінник з алюмінію з кремнієм з великою поверхнею теплообміну і низьким гідравлічним опором, має високу стійкість до корозії. Для нього не потрібно мінімального протоку води (крім випадків роботи з температурою > 75 °C), тому що система регулювання управляє не тільки роботою пальника, але і перехідними станами опалювальної установки, які є причиною низької витрати води через котел. Доступ до теплообмінника спереду забезпечує легке технічне обслуговування.

Пальник повного попереднього змішування з нержавіючої сталі з поверхнею зі сплетених металевих волокон. Широкий діапазон модуляції потужності від 18 до 100% забезпечує найкращу адаптацію до потреб в теплі. Пальник має шумоглушник для подачі повітря. Низькі викиди CO і NOx забезпечують оптимальний захист навколишнього середовища. Газова лінія з вбудованим зворотним клапаном. Можлива робота на природному газі і пропані. Для роботи на пропані Додаткове обладнання не потрібно.

Котли INNOVENS PRO поставляються з однією з 2 панелей управління на вибір: Diematic iSystem: призначена для всіх варіантів опалювальних установок, включаючи найскладніші. У комплекті заводської поставки вона здатна управляти одним прямим контуром. Після додавання датчика лінії подачі з’являється можливість управління одним контуром зі змішувальним клапаном. При установці додаткової плати можна управляти другим контуром зі змішувальним клапаном. За допомогою підключення датчика ГВП можна управляти контуром ГВП (з пріоритетом).

Diematic iSystem спеціально розроблена для управління комбінованими системами. Цю панель можна використовувати для управління каскадними установками, при цьому на провідному котлі повинна бути встановлена панель Diematic iSystem, а на відомому (ведених) котлі — панель iniControl. Якщо кількість керованих контурів більше 3, потрібно використовувати котел або кілька котлів з панеллю керування Diematic iSystem.IniControl: призначена насамперед для роботи в системах (каскадних чи ні), які регулюються від зовнішнього шафи управління.

Управління котлом проводиться сигналом 0-10 В-відповідний роз’єм є на панелі управління котла. Також ця панель може використовуватися для регулювання роботи 1 прямого контуру (в залежності від зовнішньої температури) і 1 контуру ГВП (датчик зовнішньої температури і датчик ГВП пропонуються в якості додаткового обладнання).Склад котла: доступний зовні воздухоотводчик; воздухоотделитель; патрубок відведення продуктів згоряння з термостійкого пластику; патрубок з вимірювальними відводами для приєднання забору повітря/від вода продуктів згоряння; вилка для підключення до електричної мережі; внутрішня підсвітка; кабель для підключення насоса опалення. Повні гідравлічні системи для каскаду з кількістю котлів від 2 до 10, потужністю від 80 до 1170 кВт.

Додаткове обладнання максимально полегшує установку котлів:

Набір для гідравлічного підключення, який включає: крани подачі / зворотної ліній; запірний газовий кран; запобіжний клапан; кран для заповнення.Насоси опалення або насоси первинного контуру, гідравлічні роздільники, нейтралізатори конденсату і т.д. Набір для підключення котла і водонагрівача BL/BP… з завантажувальним насосом. Можливі різні варіанти по приєднанню забору повітря і відведення продуктів згоряння. Пропонуються готові рішення для під’єднання горизонтального і вертикального коаксіальних димоходів, димової труби і роздільної системи забору повітря і відведення продуктів згоряння.

Техническая информация по настенным газовым конденсационным котлам De Dietrich MCA 45 (65, 90, 115)

Характеристики
Серія

MCA до 115 кВт

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку