Пальник Saacke SKVG

грн. 1

Є в наявності

Опис

Діапазон потужності

1 – 60 МВт

Паливо

Стандартне паливо і майже будь-яке газоподібне і рідке паливо

Сфера застосування

Застосування на суднах і на суші, як для стандартних, так і індивідуальних завдань.

Основні характеристики

Надзвичайно гнучка конструкція пальника.
Надійно і з низьким рівнем викидів шкідливих речовин спалює найпроблемніше паливо і відходи
Підходить майже для всіх генераторів тепла і камер згоряння
Міцна конструкція ротаційної форсунки на базі перевіреної часом технології ротаційного розпилення
Одночасне спалювання декількох видів газу і рідкого палива
Дуже широкий діапазон регулювання для рідкого і газоподібного палива
Можлива подача палива при низькому тиску і малих температурах
Висока ефективність, незначні витрати на технічне обслуговування та тривалий термін служби
Відповідає всім європейським стандартам і положенням організацій, що здійснюють класифікацію і реєстрацію судів
Надійна, гнучка Техніка для стандартних і спеціальних завдань

У серії SKVG з ротаційними форсунками від компанії SAACKE представлені моделі пальників, продуктивність і гнучкість яких далеко перевершує аналогічні рішення інших виробників: ця серія призначена для роботи на великих потужностях з високими діапазонами регулювання і для спалювання найбільш проблемних видів палива, які пред’являють вкрай високі вимоги до пальникового пристрою. Всі пальники цієї серії володіють високою експлуатаційною готовністю і надійністю.

Якщо мова йде про спалювання особливо важкого рідкого палива або про використання енергетичного потенціалу відходів, переваги технології ротаційного розпилення очевидні: незважаючи на важке рідке паливо, вона забезпечує найвищу надійність при оптимальному згорянні, дуже низький рівень викидів шкідливих речовин і тривалий термін служби.

До того ж, пальники SKVG, як і всі пальники з ротаційними форсунками компанії SAACKE, мають вирішальну перевагу якраз при комбінованому спалюванні рідкого і газоподібного палива: діапазон регулювання однаковий для обох видів палива ( до 1:8), тому немає необхідності шукати компроміс.

Пальник застосовується для спалювання легкого і важкого рідкого палива, а також доступна у виконанні для стандартних газів або як комбінована пальник: для газу і рідкого палива. У разі необхідності вона спалює різні гази і рідкі палива паралельно в одному факелі — в самих різних поєднаннях. Можливості пальників з виносним дуттьовим вентилятором значно більше. Їх можна використовувати, наприклад, з попередньо підігрітим повітрям або в топках з дуже високим протитиском.

При великій різноманітності конструктивного виконання і комплектації практично відсутні обмеження — пальник можна застосовувати майже в кожному генераторі тепла. Пальники можуть використовуватися і в технологічних установках.

Висока енергетична ефективність і низькі витрати на обслуговування — це результат постійного вдосконалення цих пальників протягом багатьох років.

Пальники SKVG-це висока якість і виключно довгий термін служби.

Характеристики
Серія

SKVG

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку