Газовий настінний конденсаційний котел De Dietrich Vivadens MCR 24/BS 80

грн. 1

Є в наявності

Опис

Компактні настінні конденсаційні котли для опалення та гарячого водопостачання з ємнісним водонагрівачем BMR 80, що встановлюються поруч з котлом або SR 130, що встановлюються під котлом. Для роботи на природному газі або пропані. ККД для режиму 40/30 ° з до 109%. Низькі викиди забруднюючих речовин NOx < 70 мг/кВт-год.

Теплообмінник з нержавіючої сталі з подвійною зовнішньою оболонкою з композитних матеріалів. Пальник з нержавіючої сталі, повного попереднього змішування, модулююча від 25 до 100% потужності, обладнана шумоглушником на подачі повітря. Електронний розпал і контроль наявності полум’я за допомогою іонізації. Панель управління з двома рівнями комфорту: 1 рівень: просте регулювання за допомогою кімнатного термостата 2 рівень: погодозалежне управління одним прямим і одним змішувальним контуром при додаванні дистанційної системи управління, плати інтерфейсу і датчика зовнішньої температури.

Котел повністю укомплектований: монтажна рама з кранами води і газу, розширювальний бак, перемикаючий клапан опалення / ГВП, Автоматичний відведення повітря і т. п.

Обсяг поставки: 1 упаковка.

Техническая информация по газовым настенным конденсационным котлам De Dietrich Vivadens MCR 24/BS 80 (130)

Характеристики
Серія

MCR до 35 кВт

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку