Газовий чавунний котел De Dietrich Elitec DTG 1304 ECO.NOX/V110

грн. 1

Є в наявності

Опис

Високопродуктивний чавунний підлоговий котел з атмосферним газовим пальником і з електронним розпалом. ККД згоряння досягає 92-93 %. Компактні завдяки невеликій висоті і малій займаній площі. C високопродуктивним ємнісним водонагрівачем об’ємом 110 або 130 л, що встановлюється під котлом.

Котел і водонагрівач знаходяться під єдиною обшивкою. Нова система “Titan Active System” – анод з автоматично настроюється струмом, який забезпечує захист від корозії поверхні бака і не вимагає технічного обслуговування. Набір з’єднувальних трубопроводів котел / водонагрівач поставляється встановленим на заводі-виробнику.

Обсяг поставки – 2 упаковки: 1 упаковка-котел і водонагрівач в зборі, під єдиною обшивкою1 упаковка – легко встановлюється панель управління, завдяки системі “висувний ящик”. 3 панелі управління на вибір, спочатку містять пріоритет ГВП: – DTG 1300 B: з базовою панеллю “В” – управління проводиться термостатом котла. Шляхом додавання 1 або 2 термостатів кімнатної температури (Додаткове обладнання) можна управляти роботою 1 або 2 прямих опалювальних контуровDTG 1300 E: з панеллю керування “E” – Easymatic. Вона спочатку оснащена погодозалежною системою регулювання (датчик зовнішньої температури в комплекті поставки) і дозволяє забезпечувати управління і програмування 1 прямого опалювального контуру і контуру ГВП.

В якості додаткового обладнання доступний бездротовий варіант панелі “Easyradio ER”. DTG 1300 D: з панеллю Diematic “D”. Вона спочатку оснащена високотехнологічною погодозалежною системою регулювання з можливістю корекції по кімнатній температурі, якщо підключено інтерактивне або спрощене дистанційне керування (1 дистанційне керування для кожного контуру, що поставляється в якості додаткового обладнання). Можливо управління та програмування 1 прямого контуру, 1 контуру ГВП і 1 або 2 змішувальних контурів. Можливість роботи 2 котлів DTG 130 D в каскаді. Теплообмінник з дуже міцного евтектичного чавуну, що допускає роботу при низьких модуліруемих температурах до 30°C в лінії подачі без будь-якого ризику для терміну служби котлів.

Принцип омивається топки. Пальник з повним попереднім змішанням (ncto < 70 мг / кВт^год) з газовим блоком, що включає в себе новий програмний блок, який здійснює 3 спроби розпалювання і запобігає таким чином перехід в стан блокування після тривалого простою. Запальний пальник з електродом маси для кращої безпеки розпалювання. Датчик тяги з тимчасовою затримкою на 15 хв.

Легка установка: багатофункціональна підставка з регульованими ніжками і ручками для перенесення; отвори для установки транспортувальних штанг добре доступна широка зона для електричних підключень; наявність гідравлічних модулів для контуру опалення з можливістю підключення до котла праворуч або ліворуч. Легке технічне обслуговування і ремонт: знімна передня панель з прямим доступом до компонентів котла; пофарбований стабілізатор тяги з люком для чищення ємнісний водонагрівач для ГВП серійно оснащений новим анодом з автоматично настроюється струмом.

Техническая информация по газовому чугунному напольному котлу De Dietrich Elitec DTG 1304 ECO.NOX/V110

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку