Газові пальники Giersch серії MG20/2-LN

грн. 1

Є в наявності

Опис

Для великих потужностей необхідний нагнітач, що забезпечує стабільний тиск повітря в геометрично подовженому корпусі пальника. Це технічне рішення фірма Giersch реалізувала в серії MG завдяки добре продуманій конструкції.

Серія MG забезпечена оптимізованою системою подачі повітря, що забезпечує безшумне нагнітання і стабільний тиск. Таке нагнітання повітря гарантує безпечний пуск і тим самим бездоганну експлуатацію. Повітряний канал, через який всмоктується повітря для спалювання палива, повністю оснащений високоефективної звукоізоляцією.Серія MG обладнана спеціальним змішувальним пристроєм фірми GIERSCH, що знижує значення NOx в димових газах. Газ згорає з мінімальним вмістом CO в газах, що відходять і з викидами Nox значно нижче вимог EN 676.

Високоякісна газова арматура комплектується всіма необхідними сполучними елементами. Газова лінія збирається, герметизується і разом з пальником перевіряється на заводі в дії з утворенням полум’я. Всі електричні з’єднання забезпечені роз’ємами. Це забезпечує безпеку, скорочує час введення в експлуатацію і економить ваші гроші.

Пальникові пристрої серії MG можуть бути виконані з двоступеневим або модулюючим регулюванням потужності. Залежно від потреби в теплі пальник збільшує або зменшує свою потужність. Пуски пальника і втрати при попередній продувці, а також пов’язані з ними викиди при пуску скорочені до мінімуму. Коефіцієнт річного використання зростає. Модулююче регулювання потужності забезпечується встановленим співвідношенням газ / повітря. Процес згоряння у всьому робочому діапазоні є постійним.

Потужність: 225 кВт – 1 мВт.

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch MG20-LN

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch MG20-ZM-L-N-LN

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch MG20-Z(M)-L-N-LN

Характеристики
Серія

MG до 6300кВт

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку