Рідкопаливні пальники Giersch серії M

грн. 1

Є в наявності

Опис

Хто багато хоче досягти, повинен мати гарну форму. Витягнута конструкція пальників серії М об’єднує в одному органічному дизайні потужність і функціональність.

У пальникових пристроях серії М подача повітря оптимізована для малошумного і стабільного наддуву. Наддув з високим тиском забезпечує стабільний, впевнений пуск і низький вміст сажі. Повітрозабірний канал повністю шумоізольований. Таким чином, шуми, що виникають в ході експлуатації пальника, зведені до мінімуму.

Пальники серії М оснащені спеціальним змішувальним пристроєм, який в залежності від потужності і опору парогенератора регулюється простим переміщенням із зовнішнього боку. Таким чином, тиск, а значить, і якість процесу спалювання оптимально налаштовується для кожного окремого випадку. Може застосовуватися для опалювальних котлів, повітропідігрівачів, сушильних установок або промислових цілей. Дизельне паливо спалюється практично без утворення сажі і вуглекислого газу і NOx-викидів в рамках стандартів DIN EN 267.

Серія м поставляється в готовому до зовнішнього електричного підключення вигляді. Вся електрика встановлена на пальнику. Електропроводка винесена в електрошафу. Всі електричні компоненти мають штекерне і роз’ємне з’єднання. Кожен пальник проходить випробування на заводі. Це служить гарантією технічної безпеки і скорочує час введення в експлуатацію, що дозволяє вам заощадити ваші гроші.

Пальникові пристрої серії М сконструйовані для двоступеневого режиму регулювання потужності. Залежно від необхідної кількості тепла пальник працює з більшою або меншою потужністю. Подача первинного повітря може плавно регулюватися сервоприводом повітряної заслінки окремо для кожного ступеня потужності. Додатково вбудована автоматика марки GIERSCH для економічного режиму роботи. На час припинення роботи пальника повітряна заслінка закривається. Таким чином, тепло залишається в котлі більш тривалий час, що економить енерговитрати і скорочує шкідливий вплив на навколишнє середовище.

Потужність: 120 кВт – 3 мВт.

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch M1/M2

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch M3

Скачать технический паспорт и инструкцию по монтажу Giersch M10

Характеристики
Серія

M до 2500 кВт

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку