Термометри Біметалічні серій TT, TS, TH, TM, TC Rueger

грн. 0

Доступно за замовленням

Опис

Призначення засобу вимірювань
Термометри Біметалічні серій TT, TS, TH, TM, TC (далі по тексту – термометри) призначені для вимірювання температури різних середовищ.

Опис засобу вимірювань
Принцип дії термометрів заснований на пружній деформації, що виникає під впливом температури двох міцно з’єднаних металевих пластин, що мають різні температурні коефіцієнти лінійного розширення. При зміні температури біметал згинається в бік матеріалу з меншим коефіцієнтом лінійного розширення, вигин за допомогою кінематичного вузла перетворюється в обертальний рух стрілки, що показує вимірюване значення температури за шкалою термометра.

Термометри відносяться до показує стрілочним приладів погружного типу і складаються з круглого корпусу, в якому розміщені циферблат і кінематичний механізм зі стрілкою, і біметалічного термочутливого елемента в захисній трубці – термобаллона. Корпус і термобалон термометрів виготовляються з нержавіючої сталі.

Термометри мають 77 модифікацій, що відрізняються один від одного конструктивним виконанням, діапазоном вимірювань, розмірами чутливого елемента, наявністю додаткового пристрою (електроконтакти типу ТК1, ТК2, ТК3) і т. д.

Фото загального вигляду термометра представлено на малюнках 1-10.

Термометры биметаллические серий TT, TS, TH, TM, TC

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку