ASHCROFT

Showing 1 – 12 of 34 results

Історія компанії Ashcroft починається з моменту її заснування Едвардом Ешкрофтом з 1852 року. Ashctoft Instruments GmbH-одна з гілок компанії Ashcroft Inc. , що базується в Стетфорді, США.

З 1976 року було організовано виробництво і поширення продукції Ashcroft® і Heise® – вимірювальних приладів, в м Бесвайлерг, недалеко від Ахена (Німеччина). У 1985 році завод був розширений і обсяг виробництва збільшений удвічі.

Продукція компанії Ashcroft. включає в себе Манометри, термометри і термокармани, розділові мембрани, реле і перетворювачі тиску і температури, а також пристрої для контролю і калібрування обладнання.

Технології виробництва дозволяють запропонувати безліч модифікацій (різні види виконавчих механізмів (трубка бурдона, мембрана і ін.), матеріали, класи точності, опції приєднання і т. п.) адаптувати прилади до різних вимог замовника.

Устаткування знаходить широке застосування в таких сферах як хімічна, нафтохімічна, целюлозно-паперова, харчова, Питна і фармацевтична промисловість, машино – і приладобудування, опалення, вентиляція і кондиціонування повітря, водопостачання, водовідведення, Системи очищення води, лабораторні дослідження та ін.

Якість продукції Ashcroft забезпечується за сертифікатами ISO 9001.

Компанія є лідером в області технологій та інновацій на світовому рівні, розробляє нові прилади, грунтуючись на сучасних вимогах ринку і індивідуальних вимогах замовника.

Всі результати пошуку