Блок управління (контролер) Honeywell DMG 972 mod.04

грн. 1

Є в наявності

Опис

Блок управління  Satronic DMG 972 mod.04 (47-90-22232)

Менеджер горіння DMG 972mod Gorenje.04 призначений для 2-ступінчастих газових пальників з наддувом і комбінованих (газ / дизельне паливо).
Топковий автомат DMG 972 контролює потужність газових пальників, а також комбінованих (газ/дизельне паливо).
Автомати горіння DMG 972 керують і контролюють роботу газових повітродувних пальників. Вони випробувані і мають допуск за діючими європейськими нормами. Ходом програми управляє вбудований мікропроцесор, який визначає стабільні інтервали часу, що не залежать від коливань мережевої напруги, температури навколишнього середовища і / або циклів включення. Вбудована візуальна інформаційна система забезпечує не тільки надійний контроль того, що відбувається (важливо в першу чергу для контролю процесу пуску), а й інформує про причини будь-якого аварійного відключення пальника.
Остання причина несправності приладу зберігається в пам’яті і відновлюється навіть після відключення живлення приладу, при повторному його включенні. Автомат горіння має захист від недостатньої напруги, за рахунок цього установка не отримує пошкоджень навіть при екстремальних перепадах напруги.

Можливе застосування даного блоку автоматики безпеки на стаціонарних повітряних теплогенераторах відповідно до DIN 4794.

ТЕХНІЧНІ характеристики Honeywell DMG 972-N mod.04:

Час попередньої вентиляції 42 c
Сигнал відкриття повітряної заслінки під час попередньої вентиляції 24 c
Закриття повітряної заслінки 18 c
Час після підпалу 1.5 з
Запобіжний час 2 з
Час перемикання на 2-й ступінь 10 з

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку