Блок управління горінням Satronic TF 834.3

грн. 1

Є в наявності

Опис

Електромеханічний блок управління TF 834.3 для рідкопаливних пальників

Призначені для дизельних пальників продуктивністю до 30 кг/год, з підігрівачем рідкого палива або без нього і переривчастим режимом роботи.
Можливий Датчик полум’я:
– Фоторезистор MZ 770 S
– Інфрачервоний датчик IRD 1010.1
– Ультрафіолетовий датчик UVD 970

Топкові автомати TF 834 призначені для управління дизельним пальником продуктивністю до 30 кг/год (перевірені і сертифіковані відповідно до DIN 4787). Вони сертифіковані за відповідними стандартами та вимогами Європейського Союзу.

Honeywell гарантує найвищу стабільність розпалювання незалежно від коливань напруги, навколишньої температури і/або циклів включення. Вбудована інформаційна система не тільки забезпечує безперервний контроль реального стану пристрою (що особливо важливо для моніторингу фази запуску), але повідомляє про причини можливого автоматичного відключення.
Автомат розпалу забезпечує максимальну безпеку в разі коливання напруги електромережі. Якщо напруга живлення впаде нижче допустимого рівня, то операція переривається і автомат блокує повторну спробу запуску. Цей захист від падіння напруги діє не тільки при запуску, але і постійно під час операцій.

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку