Чи підійде газовий пальник Giersch GG10-LN? Технічні дані

gazovaia_gorelka_giersch_kiev_ukraine

Монтаж газопальникового пристрою повинен проводитися відповідно до багатьох приписами і директивами. Тому в обов’язки монтажника входить докладне ознайомлення з усіма приписами. Монтаж, введення в експлуатацію і технічне обслуговування повинні проводитися уважно, згідно з відповідними інструкціями.
У приміщеннях з підвищеною вологістю повітря (пральні), високим вмістом пилу або агресивних парів не допускається проводити пуск пальника в експлуатацію. Котельню слід провітрювати, відповідно, забезпечуючи повітрям для горіння палива Gorenje . Газові пальники Giersch серії GG10-LN призначені для спалювання природного або зрідженого газу згідно DIN EN 437 і відповідають європейським нормам DIN EN 676.
Обсяг поставки і приєднувальні розміри.
Перед монтажем газових пальників Giersch слід перевірити комплект поставки.

 

Комплект поставки:
Пальник, розсувний фланець і ущільнення, 4 кріпильних гвинта, окрема інструкція з експлуатації, технічний паспорт, 7-полюсне штекерне з’єднання. Газова рампа і ущільнення.
При монтажі газової лінії і введенні в експлуатацію необхідно враховувати місцеві специфічні правила, напр. у Німеччині це технічні правила DVGW (DVGW-TRGI). Для цього слід звернути на наступні норми і приписи:
G1, G3: монтаж гаеових ліній EKAS-Form 1942: директивні вказівки для зрідженого газу, приписи кантоних адміністрацій, частина 2 (наприклад приписи пожежників).
Газопровід слід прокладати відповідно до кількості витрати газу і наявним у розпорядженні його динамічному тиску таким чином, щоб газ підводився до пальника найкоротшим шляхом з найменшою втратою тиску.
Втрати тиску на газовій рампі і пальнику, а також опір з боку газів, що відходять теплової установки повинні бути менше, ніж динамічний тиск газу на вході.

Технічні дані/тип пальника GG10 / 1-LN GG10 / 2-LN
Потужність пальника в кВт 12 – 60 20 – 90
Вид газу природний газ LL + E = “- N”, скраплений газ 3B / P = ” – F“
Вхідний тиск газу для MBC65 ½ ” 65 мбар
Вхідний тиск газу для MBC120 ¾ “ 360 мбар
Вхідний тиск газу для KE15 ½ “ – 360 мбар
Напруга 1 / N / PE ~ 50 Гц / 230 В
Споживання струму старт макс. / експлуатація 1,9 A / 0,8 A
Електродвигун в Вт 90
Запальний трансформатор 35 mA; 8 кВ Еф.
Блок управління DMG 970
Вага в кг 8
Рівень шуму в дБ (A) ≤ 59

Щоб проконсультуватися або придбати пальник Giersch GG10-LN робіть замовлення на сайті або звертайтеся по телефону.

admin
Коментарів немає
Категорії:
Без категорії
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Всі результати пошуку