Нова станція управління кліматом Siemens RDS110

stancia-upravlenia-klimatom-rds110

Сьогодні зростає стурбованість тим, чим ми дихаємо, оскільки якість повітря істотно впливає на наше здоров’я і продуктивність. Одне з головних відмінностей Siemens RDS110

від конкурентів-це відображення рівня якості повітря, виміряного вбудованим датчиком. Хороша якість повітря IAQ, оптимальна температура і вологість істотно скорочують ризик захворіти.

Завдяки комбінації різних датчиків (температури, вологості, датчика присутності і світла), тижневому розкладу і відповідності високому класу енергоефективності (рівень a, EcoDesign клас IV) станція управління кліматом забезпечує високий рівень комфорту, коли людина перебуває вдома, і найбільший рівень енергоефективності, коли приміщення не зайняте. На додаток інформація доступна через додаток для мобільних пристроїв, і станцію можна легко налаштувати в будь-який час. Крім того, є розклад для управління бойлером ГВП.

Не важливо, в якій будівлі встановлена станція Siemens RDS110.

Новий самонавчальний алгоритм розпізнає характеристики приміщення, в якому вона встановлена, і адаптує параметри управління для досягнення оптимальної температури в приміщенні і ефективності регулювання. А завдяки функції усереднення показань датчиків температуру можна підтримувати більш точно навіть для великих приміщень!

admin
Коментарів немає
Категорії:
Без категорії
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Всі результати пошуку