- 70%

Підлоговий одноконтурний котел De Dietrich Elitec DTG 138 Eco.NOX B 42 кВт

грн. 30

Доступно за замовленням

Опис

Котел De Dietrich Elitec DTG 138 Eco.Nox B 42 кВт Одноконтурний-низькотемпературний газовий котел для центрального опалення .

Надійність застосовуваних технологій, якість підтверджена століттями, продуманий дизайн, продуктивність і турбота про навколишнє середовище, комфорт і економія енергії: котли серії ELITEC, остання новинка De Dietrich – це стабільна гарантія вибору на сьогодні, на завтра і на довгі роки.

Простий в експлуатації, він може служити тільки для опалення, або для опалення та гарячого водопостачання. Широка пропозиція котлів серії ELITEC дозволяє практично” на замовлення ” вибрати систему управління і рішення для виробництва гарячої санітарно-технічної води, адаптувати до будь-якого типу житлових приміщень і до умов установки.

Котли DTG 130 є високопродуктивними підлоговими чавунними котлами нового покоління з атмосферним газовим пальником (ККД згоряння від 92 до 93%). Вони ідеально відповідають існуючим вимогам щодо економії енергії та захисту навколишнього середовища, поєднуючи в собі сучасний дизайн, легкість установки, пуску і використання. DTG 130 Eco.NOx обладнані атмосферним пальником з низькими викидами NOх (менше 70 мг/кВт•год).

На цей котел встановлена панель управління B-стандартна панель управління з вбудованим управлінням виробництва гарячої санітарно-технічної води. Вона дозволяє управляти одним або двома прямими контурами опалення з можливістю підключення одного або двох термостатів кімнатної температури (поставляються в якості додаткового обладнання).

Основними перевагами цих нових котлів є:

Надійність:

Теплообмінник з евтектичного чавуну Де Дітріш дозволяє працювати при низьких модуліруемих температурах лінії подачі до 30°з без будь-якого ризику для терміну служби котла.
Електронний розпал за допомогою запального пальника (без постійного чергового полум’я), яка складається з 1 запального електрода, 1 електрода маси і 1 датчика іонізації.
Система захисту від корозії бака водонагрівача, що не вимагає технічного обслуговування – анод з автоматично настроюється струмом Titan Activ System.
Характеристики та захист навколишнього середовища:

Принцип охолоджуваної топки.
Теплоізоляція товщиною 60 мм з мінеральної вати для теплообмінника котла і товщиною 100 мм для стабілізатора тяги.
Класифікація дві зірки РЄ згідно з європейською директивою 92/42 / РЄ.
Дуже низькі викиди оксидів азоту NOх (70 мг / кВт•год), що досягаються пальниками повного попереднього змішування без подачі вторинного повітря.
Легкість технічного обслуговування:

Відкидається і знімна передня панель.
Легка доступність електричних компонентів (передня панель відкидається в положення для технічного обслуговування).
Пофарбований стабілізатор тяги для найбільш оптимального захисту від корозії, оснащений люком для чищення.
Комфортне використання:

Основні органи управління доступні під кришкою панелі управління.
Легкий пуск котла впливом на один вимикач навіть після довгого періоду простою завдяки новому програмному блоку, який здійснює три спроби пуску перед переходом в режим блокування.
Дуже низький рівень шуму <41,9 Дб (А).
Країна виробник-Франція.

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку