- 70%

Підлоговий одноконтурний котел De Dietrich Elitec DTG 137 Eco.NOX B 36 кВт

грн. 30

Доступно за замовленням

Опис

Elitec DGT 130-низькотемпературні газові чавунні котли для центрального опалення від 18 до 48 кВт.,

Надійність застосовуваних технологій, якість підтверджена століттями, продуманий дизайн, продуктивність і турбота про навколишнє середовище, комфорт і економія енергії: котли серії ELITEC, остання новинка De Dietrich – це стабільна гарантія вибору на сьогодні, на завтра і на довгі роки.

Простий в експлуатації, він може служити тільки для опалення, або для опалення та гарячого водопостачання. Широка пропозиція котлів серії ELITEC дозволяє практично” на замовлення ” вибрати систему управління і рішення для виробництва гарячої санітарно-технічної води, адаптувати до будь-якого типу житлових приміщень і до умов установки.

Швидка доставка по Україні!

Котли DTG 130 є високопродуктивними підлоговими чавунними котлами нового покоління з атмосферним газовим пальником (ККД згоряння від 92 до 93%). Вони ідеально відповідають існуючим вимогам щодо економії енергії та захисту навколишнього середовища, поєднуючи в собі сучасний дизайн, легкість установки, пуску і використання. DTG 130 Eco.NOx обладнані атмосферним пальником з низькими викидами NOх (менше 70 мг/кВт•год).

На цей котел встановлена панель управління B-стандартна панель управління з вбудованим управлінням виробництва гарячої санітарно-технічної води. Вона дозволяє управляти одним або двома прямими контурами опалення з можливістю підключення одного або двох термостатів кімнатної температури (поставляються в якості додаткового обладнання).

Основними перевагами цих нових котлів є:

Надійність:

Теплообмінник з евтектичного чавуну Де Дітріш дозволяє працювати при низьких модуліруемих температурах лінії подачі до 30°з без будь-якого ризику для терміну служби котла.
Електронний розпал за допомогою запального пальника (без постійного чергового полум’я), яка складається з 1 запального електрода, 1 електрода маси і 1 датчика іонізації.
Система захисту від корозії бака водонагрівача, що не вимагає технічного обслуговування – анод з автоматично настроюється струмом Titan Activ System.

Характеристики та захист навколишнього середовища:

Принцип охолоджуваної топки.

  • Теплоізоляція товщиною 60 мм з мінеральної вати для теплообмінника котла і товщиною 100 мм для стабілізатора тяги.
  • Класифікація дві зірки РЄ згідно з європейською директивою 92/42 / РЄ.
  • Дуже низькі викиди оксидів азоту NOх (70 мг / кВт•год), що досягаються пальниками повного попереднього змішування без подачі вторинного повітря.
  • Легкість технічного обслуговування:

Відкидається і знімна передня панель.

  • Легка доступність електричних компонентів (передня панель відкидається в положення для технічного обслуговування).
  • Пофарбований стабілізатор тяги для найбільш оптимального захисту від корозії, оснащений люком для чищення.
  • Комфортне використання:

Основні органи управління доступні під кришкою панелі управління.

  • Легкий пуск котла впливом на один вимикач навіть після довгого періоду простою завдяки новому програмному блоку, який здійснює три спроби пуску перед переходом в режим блокування.
  • Дуже низький рівень шуму <41,9 Дб (А).
  • Країна виробник-Франція.
Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку