Підлоговий або настінний котел: Що вибрати?

Напольный или Настенный котел: Что выбрать?

При виборі опалювального обладнання важливо брати до уваги безліч нюансів. Після того, як ви визначитеся з енергоносієм, належить вирішити, який котел встановити: підлоговий або настінний. Безумовно, кожен споживач хоче придбати найбільш економічний варіант обладнання. Про характеристики даних моделей піде мова в цій статті, а у нас ви можете придбати котли De Dietrich по доступній цені.

Опис характеристик обладнання

Настінні котли є підвісними. Серед властивих їм характеристик слід виділити компактні розміри, привабливий зовнішній вигляд, а також простоту експлуатації. Зручність використання настінних котлів полягає, зокрема, в тому, що під таким обладнанням можна встановити, наприклад, пральну машину або будь-яку тумбочку, завдяки чому істотно економиться вільний простір. Тому власники невеликих за площею квартир виявляться у виграші при покупці настінного котла.

Але підлогові моделі характеризуються більшою потужністю. Вони є електронезалежними, а також дуже економічними. Їх раціонально встановлювати при необхідності опалення великого за площею приміщення.

Настінні моделі можуть бути як одно-, так і двоконтурними. Другі, крім основної функції обігріву приміщень, також забезпечують подачу гарячого водопостачання.

Підлогові прилади являють собою традиційні пристрої, в яких теплообмінник зазвичай виготовлений зі сталі або чавуну. Потужність таких пристроїв, як правило, коливається в межах 10-80 кВт. Газові ж прилади можуть бути одно-, двоступеневими або з модуляцією. Перші здатні працювати тільки на одному рівні потужності, другі мають два таких рівня, а треті мають функцію плавного регулювання.

При виборі відповідного варіанту виконання котла слід враховувати умови його майбутньої експлуатації, а також особливості приміщення, де він буде встановлений. Ми пропонуємо якісні прилади De Dietrich, а наші фахівці при необхідності допоможуть визначитися з вибором відповідного пристрою.

admin
Коментарів немає
Категорії:
Без категорії
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Всі результати пошуку