Газовий підлоговий конденсаційний котел De Dietrich з 640

грн. 1

Є в наявності

Опис

Газові конденсаційні котли, використовуються для опалення та приготування ГВП. Газовий двокорпусний підлоговий конденсаційний котел з 640 складається з 2 котлів з 340 однакової потужності, причому кожен — зі своєю панеллю керування, також в комплект поставки котла з 640 входить загальний колектор димових газів.

* Вбудований в трубу пальника зворотний клапан перешкоджає впливу продуктів згоряння одного котла на інший в рамках котла з 640. Наявність зворотного клапана спрощує установку котлів в каскад.
* Широкий діапазон модуляції потужності – від 15 до 100%.
* У котла литий секційний теплообмінникиз сплаву алюмінію з кремнієм з великою поверхнею теплообміну і низьким гідравлічним опором має високу стійкість до корозії.
* Ідеальне рішення для дахових котелень (котел відповідає вимогам СП 373.1325800.2018).
* Завдяки транспортувальним колесам і напрямних котел легко можна зняти з палети і перевезти на місце установки.
* Для максимального використання ефекту конденсації можливий поділ зворотних ліній за допомогою додаткового обладнання»друга зворотна лінія”.
* Котел можна розділити на окремі блоки для зручності транспортування. Кожен окремий блок котла всього 716 мм в ширину, це дозволить його провезти через вузький дверний отвір.
* Котел укомплектований панелями управління-Diematic Evolution. Ці панелі управління підходять для всіх видів опалювальних установок, включаючи найскладніші: можлива робота в каскаді від 2 до 4 котлів C 640. Між собою панелі управління котлів з’єднуються кабелем s-BUS.
Просте технічне обслуговування:
– швидкий доступ до пальника і до компонентів за рахунок знімних панелей обшивки;
– легкий доступ до поверхні теплообмінника через люк для чищення;
– для установки у важкодоступні місця з котла можна зняти всі компоненти,
залишивши тільки теплообмінник на рамі з коліщатками;
– демонтаж секцій теплообмінника без додаткового обладнання.

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку