- 100%

Котел газовий De Dietrich MCA 35

грн. 0

Є в наявності

Опис

Моделі MCA 15, MCA 25 і MCA 35 — нове покоління настінних конденсаційних газових котлів INNOVENS, забезпечать вам виняткову продуктивність (до 109%), постійну температуру в приміщеннях і дозволять економити паливо завдяки поєднанню технології конденсації з модулюючим пальником і точним електронним управлінням DIEMATIC iSystem.

Пальник Inox з повним попереднім змішанням з модуляцією потужності від 22 до 100% прекрасно регулює потужність в залежності від потреб і гарантує оптимальне горіння, обмежуючи викиди шкідливих речовин Gorenje.

У моделях INNOVENS MCA 15, MCA 25 і MCA 35 були використані інноваційні рішення:

– моноблочний теплообмінник зі сплаву алюмінію з кремнієм з високим коефіцієнтом теплопровідності і антикорозійними властивостями.

– нова інтегрована інтелектуальна система регулювання Diematic iSystem: інтуїтивна система управління забезпечена дисплеєм великого розміру з дуже зручною ергономікою програмування. Нове регулювання Diematic iSystem передбачає управління мульти-енергетичними системами. Завдяки своїм компактним розмірам, естетичному дизайну, і своїй тихій роботі, котел Innovens MCA впишеться в будь-який інтер’єр.

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку