Котли газові De Dietrich серії MCA 15, MCA 25, MCA 35

грн. 1

Є в наявності

Опис

Моделі MCA 15, MCA 25 і MCA 35 – нове покоління настінних конденсаційних газових котлів INNOVENS, забезпечать вам виняткову продуктивність (до 109%), постійну температуру в приміщеннях і дозволять економити паливо завдяки поєднанню технології конденсації з модулюючим пальником і точним електронним управлінням DIEMATIC iSystem.

Пальник Inox з повним попереднім змішанням з модуляцією потужності від 22 до 100% прекрасно регулює потужність в залежності від потреб і гарантує оптимальне горіння, обмежуючи викиди шкідливих речовин.

У моделях INNOVENS MCA 15, MCA 25 і MCA 35 були використані інноваційні рішення:

– моноблочний теплообмінник зі сплаву алюмінію з кремнієм з високим коефіцієнтом теплопровідності і антикорозійними властивостями.

– нова інтегрована інтелектуальна система регулювання Diematic iSystem: інтуїтивна система управління забезпечена дисплеєм великого розміру з дуже зручною ергономікою програмування. Нове регулювання Diematic iSystem передбачає управління мульти-енергетичними системами. Завдяки своїм компактним розмірам, естетичному дизайну, і своїй тихій роботі, котел Innovens MCA впишеться в будь-який інтер’єр.

Техническая информация по котлам газовым De Dietrich MCA 15, MCA 25, MCA 35

Инструкция по эксплуатации газовых котлов De Dietrich MCA 15, MCA 25

Инструкция по эксплуатации газовых котлов De Dietrich MCA 35

Характеристики
Серія

MCA до 115 кВт

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку