Котли газові De Dietrich Innovens Pro MCA 45 / 65 / 90 / 115

грн. 1

Є в наявності

Опис

Газові конденсаційні котли MCA потужністю від 45 до 115 кВт є подальшим розвитком лінійки Innovens і повністю відповідають сучасним естетичним вимогам.

Мінімальні розміри при максимальній потужності. Невелика вага: 69 кг для 115 кВт. Дивовижна компактність: 750 x 500 x 500 мм (в x Ш x Г) для всіх моделей.

Покращені характеристики: економія енергії, захист навколишнього середовища, висока продуктивність: нове покоління конденсаційних котлів De Dietrich відповідає рівню сучасних проектів.

Котли Innovens MAC PRO підходять для будь-якої конфігурацііустановка для одного котла або каскаду котлів може бути:на стіні (до 7 котлів)на підлозі в один ряд (до 7 котлів)”спина до спини” (10 максимум; 5+5)Таким чином, можна дуже точно визначити розміри установки потужністю до 1140 кВт (10 котлів MCA 115 в каскаді).Система управління Diematic iSystem дозволяє з’єднати до 10 котлів.

Зручний монтаж і просте сервісне обслуговування. Беручи до уваги компактні розміри і невелику вагу, котли цієї гами легко встановлювати і обслуговувати.

Система управління за вибором. Залежно від установки можливо вибрати одне з двох типів управління: Управління INICONTROL. Для простих завдань або при реконструкції з уже існуючою системою управління : дисплей LCD використовується для параметрування котла.

Ефективна система управління DIEMATIC Іѕуѕтемпрі повному управлінні прямим і основними змішувальними контурами система DIEMATIC ISYSTEM включає в себе інтелектуальний процесор оптимізує роботу опалювальної установки. Вбудована панель управління має нову ергономіку для більш зручного і швидкого програмування завдяки заміні декількох кнопок управління на одну обертову ручку.

Потужність: від 8 до 115 кВт.
Однакові розміри для всіх моделей (в x Ш x Г): 750 x 500 x 500 мм.
Управління на вибір: HMI Ini Control або Diematic ISystem.
Чиста вага: макс. 69 кг.

Компактні, легкі і потужні.
Екологічні.
Зручний монтаж і просте тех.обслуговування.
Ідеальні для використання в каскаді.
Різні способи приєднання.

Техническая информация по газовым настенным конденсационным котлам De Dietrich Innovens Pro MCA 45 / 65 / 90 / 115

Инструкция по эксплуатации для газовых настенных конденсационных котлов De Dietrich Innovens Pro MCA 45 / 65 / 90 / 115

Характеристики
Серія

MCA до 115 кВт

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Всі результати пошуку