Яка потужність котла потрібна для будинку?

DTG X 30 n GMT130

Якщо ви вибрали джерело палива для котла, яким плануєте обігрівати будинок, задайте собі питання про продуктивність, яка потрібна для вашої системи. Беручи до уваги, що 71% від загальних витрат на паливо в домогосподарстві витрачається на опалення будинку, це гарна ідея, щоб встановити ефективну систему!

Необхідна продуктивність в основному визначається:

1.Розмір площі, яка буде нагріта.
2.Наскільки добре будинок ізольований і де він знаходиться.
3.Кількість мешканців в будинку.
4.Ваші потреби в гарячій воді.

Сьогодні потреби в опаленні житлових приміщень знижують завдяки поліпшеній ізоляції. Навпаки, потреби в гарячій воді для будинку різко зросли. Нерідко саме обсяг виробництва гарячої води для побутового споживання впливає на необхідну продуктивність котла.

Постійно збільшуючи енергоефективність

Котел, якому більше 25 років, втратив 25% своєї ефективності і коштує на 30% дорожче з точки зору палива. Сучасна пальник-паровий котел гарантує краще згоряння і оптимальний вихід від 92 до 95%. Це означає, що від 92% до 95% палива, споживаного котлом, виділяється у вигляді тепла. Цей відсоток зростає більш ніж на 100% при використанні конденсаційних котлів, які вловлюють приховану теплоту, що міститься в водяній парі, що утворюється при спалюванні газу або масла.

Конденсаторний ряд De Dietrich складається з декількох моделей, які забезпечують інтегрований комфорт опалення та виробництво гарячої води при дотриманні найсуворіших норм охорони навколишнього середовища.
Вони включають :

Підлогові газові котли: Elidens, Ecodens, SBK
Масляні підлогові котли: GTU C 120
Газові настінні котли: Innovens, Vivandens
Виграшна Інновація

Компанія De Dietrich була удостоєна премії Janus Industry * в січні 2006 року за свої котли Elitec і Elidens.
Думка журі з Французького інституту дизайну:
“Цей асортимент продукції ілюструє оновлення компанії De Dietrich. Його інтелектуальний дизайн означає, що він знаходиться в повній гармонії зі своїм часом. Це показує відповідну відповідь на потребу ринку. Журі також вразило фактори навколишнього середовища, які були прийняті до уваги: економія енергії та використання пальників з низьким рівнем викидів ».
* Janus de l’industrie-це нагорода, що присуджується з 1953 року Французьким інститутом дизайну, партнером ініціативи e-Mergences за найсучаснішими проектами.

Дров’яні системи: все ще актуальні сьогодні

У категорії високопродуктивних систем ми також знаходимо дров’яні опалювальні системи. Їх вихід може перевищувати 70%, а може досягати 88%, в залежності від типу котла.
Діапазони з, CBP, МУП, CBI оснащені камерою згоряння в вогнетривкому бетоні, що створює високу ефективність і гарантує довговічність нагрівальної камери.
Компанія De Dietrich розробила свої системи для роботи один з одним, тому Ви можете максимально використовувати різні джерела палива, комбінуючи різні системи. Наприклад, дров’яної котел можна комбінувати з масляним або газовим котлом, тепловим насосом або сонячною установкою Dietrisol Quadro для опалення та виробництва гарячої води для побутового споживання.

Теплові насоси: екологічні та економічні

Тепловий насос отримує енергію з навколишнього середовища (повітря, вода, земля) і використовує її для опалення та охолодження вашого будинку з дуже економічною витратою. Є дві системи, які використовуються для досягнення екологічного та економічного опалення: аеротермія та геотермія. Повітря, вода і земля є джерелами великої кількості енергії, яка постійно оновлюється завдяки дощу і сонячним променям.
Навіть якщо взимку буває рекордно холодно, продуктивність теплових насосів De Dietrich, які можуть працювати при температурі до -20 ° C, залишається постійною. Крім того, вибравши Реверсивний тепловий насос, ви виграєте від охолодження будинку влітку.
Наші теплові насоси були розроблені, щоб ідеально вписатися в вашу існуючу установку. Ви можете комбінувати їх з сонячним обладнанням, бойлером або додатковим електричним опаленням.

Не соромтеся звертатися до постачальника De Dietrich Імперії Лтд за порадою. Вони точно оцінять масштаб опалювального обладнання, яке вам потрібно, потужність, яка вам буде потрібно, і простір, необхідний для його розміщення. Вони будуть враховувати не тільки технічні параметри, але і ваш бюджет, ваш спосіб життя і ваші очікування з точки зору комфорту.

admin
Коментарів немає
Категорії:
Без категорії
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Всі результати пошуку